24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Pomoc Drogowa

Wypadek w Pruszkowie, motocyklista w szpitalu

Poniedziałkowy (11 września) wieczór na pruszkowskich drogach nie należał do bezpiecznych. W wyniku wypadku w al. Wojska Polskiego do szpitala trafił motocyklista. Z kolei na trasie 719 doszło do zderzenia samochodu osobowego z autobusem.

Policja wyjaśnia okoliczności groźnie wyglądającego wypadku z udziałem motocyklisty. – 11 września na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Działkową doszło do zderzenia trzech pojazdów. Opel uderzył w motocykl, a ten siłą rozpędu trafił w kolejny samochód. W zdarzeniu ucierpiał 40-letni motocyklista – wyjaśnia nam podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Poszkodowany mężczyzna został przewieziony do szpitala. – Motocyklista doznał urazu barku – mówi Wojciech Diadia z Falck Medycyna. Z kolei kierowca Opla nie ucierpiał w zdarzeniu, ale... – 46-latek został zatrzymany – podaje podkom. Kańka.

Kolejne zdarzenie to wypadek z udziałem samochodu osobowego i autobusu. – Około 20.00 na trasie 719 w Pruszkowie przed skrzyżowaniem z ul. Brzozową doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Autobus poruszał w stronę Grodziska, a z przeciwnej strony pojazd marki mitsubishi, który zjechał na przeciwległy pas ruchu. Dwie osoby poszkodowane. Winny nie przyjął mandatu, więc sprawa trafi do sądu – tłumaczy rzecznik pruszkowskiej policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

w świecie zwierząt to się nazywa selekcja naturalna ....

Antymotor

Motory won na chodniki! Stanowita zagrożenie dla ruchu!!!

Gość

Policja pruszkowska powinna udostępnić specjalną skrzynkę @ na nagrania z kamerek . gwarantuję że posypią się prawa jazdy i dowody rejestracyjne jak grad - i to tylko z Al .W.P. !

Gang Motocyklistów

Patrz w lusterka! Motocykle są wszędzie!

rasul allah

co raz więcej bloków to i więcej mieszkańców z samochodami, a ulice wąziutkie... STOP NOWYM BLOKOM W PRSZKOWIE!!!

Gość

Dziś był dzwon na skrzyżowaniu Kubusia z Wojska Polskiego. Dzień jak co dzień.

Gość

A wiadomo co to za dzwon był w niedzielę przy administracji na Ceramicznej? Bo dziwnie to wyglądało.