24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Czytelniczk

Wypadek za wypadkiem...

Kolejny wypadek w al. Wojska Polskiego w Pruszkowie na przestrzeni ostatnich dni. Tym razem w zdarzeniu ucierpiał 56-letni kierowca Skody.

Funkcjonariusze apelują do kierowców, aby ściągali nogę z gazu i dostosowywali prędkość do warunków panujących na drodze. Niestety, nie wszyscy stosują się do tych uwag. W efekcie na drogach dochodzi do kolizji i wypadków.

Przed 10.00 w al. Wojska Polskiego zderzyły się dwa pojazdy. – Lexus jechał al. Wojska Polskiego w stronę Grodziska, zaś skoda wyjeżdżała z ul. Kubusia Puchatka. Prawdopodobnie kierowca tego pierwszego pojazdu przejechał na czerwonym świetle. Doszło do zderzenia. Sprawa będzie wyjaśniana – przedstawia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Nie obyło się bez poszkodowanych. – 56-letni kierowca skody został przewieziony do szpitala – mówi podkom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 18

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

brwinowianin

totalny brak poszanowania współuczestników ruchu, zachowujemy się na drogach jak żmije, padalce, jak ostatnie ścierwa, wyzwiska i nienawiść są na porządku dziennym...taki mamy obraz polskich dróg, taki jest obraz nas Polaków i każdego z osobna niezależnie od wykształcenia czy marki samochodu...Czasami zastanawiam się jacy byliśmy w przeszłości, np. w czasach międzywojennych? Mam nadzieję że to tylko stan przejściowy

miastowy

To nie trasy buduje się w środku wiosek, to wioski pobudowały się przy trasach. Wychodzi się z obory i nagle auta jadą.

Gość

na biednego nie trafiło ! a za głupotę zawsze trzeba płacić nawet jeśli kupili auto na raty.

Gość

W Grodzisku też był wczoraj wypadek do których jechała karetka, policja i 2 wozy strażackie i jakoś cisza w mediach lokalnych. Czyżby jakaś szycha uczestniczyła w tym wypadku ?

RC

Widziałem całe zdarzenie bardzo dokładnie. Jechałem 70 metrow za kierowcą lexusa i cały czas było zielone światło w kierunku Grodzidka Maz. Skoda wymusiła pierwszeństwo. Będę składał zeznania jeszcze w tym tyg.

Amanda

Panie Darku szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam.

Gość

@wuluzujmy. Przestań pieprzyć bzdury. Wjazd na czerwonym to nie efekt zasgapienia lecz świadomy wybór. Może mi się uda i zyskam kilkadziesiąt sekund. A koleś z Lexa nie zyskał lecz dużo stracił. Zastanów się czy warto "zagapiać" się przed światłami.

GośćMarek

a jaak piesi zapier.alają na czerwonym jeszcze się burzą że zatrąbisz. a żadna inna organizacja ruchu nie zmieni tego że Polacy nie umieją jeździć mają w dupie przepisy i do tego jeżdżą po chamsku

Gość

Oto jak jest niepotrzebne starostwo .

Gość

Moi drodzy. Kamery monitoringu jak i nadzorująca je straż miejska zdały egzamin przy wykryciu wandali, którzy niszczyli samochody na ul. Chopina. Efekt był zerowy. Tu należy zmienić cała organizacje ruchu. Ale u nas Niedasie. Mam nadzieje ze ten jak i inne problemy tego miasta rozwiążą przyszłoroczne wybory.

Monika

Dareczku szybkiego powrotu do zdrówka bądź silny M i A

Adrian

Dokładnie jak pisze Gość z 9.12 Postawić kamery rejestrujące samochody przejeżdżające na pomarańczowym i czerwonym świetle. Dodatkowo postawić fotoradary. To co się dzieje na Wojska Polskiego do kosmos. Środek miasta a ludzie zapier...ają w autach jakby to była autostrada. Codziennie jakiś wypadek, stłuczka, piesi uciekają na przejściach itd. Przecież dzięki takim fotoradarom i kamerom miasto mogłoby w parę miesięcy uzbierać sporą sumkę na doświetlenie przejść, nowe chodniki, bezpieczne lewoskręty itd.

Gość

Panie Darku, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Tedi

Wyluzujmy

Fajnie jest siedzieć przed monitorem i wyzywać ludzi od idiotów. A prawda jest taka, że wypadki chodzą po ludziach i równie dobrze możesz Ty drogi Gościu z 12:16 zginąć na przejściu jak i możesz kogoś zabić. Bo się zagapisz, nie zauważysz, popełnisz błąd itd. Z tego co wiem człowiek z Lexusa nie jechał pijany, trudno też podejrzewać, że specjalnie wjechał na czerwonym świetle (nie pomarańczowym tylko późnym czerwonym). Tak więc należy się cieszyć, że wszyscy żyją, a nie podsycać tylko atmosferę nienawiści. Inna sprawa, abstrahując od tego wypadku, to przestarzała organizacja ruchu na całej woj. polskiego. Tylko jedno skrzyżowanie (z Powstańców) spełnia normy ruchu jaki jest obecnie.

Gość

Byłem 10 metrów od skrzyżowania jak się rąbnęli. Równiutko 9.05 była, koleś z Lexa nie dość że za szybko to jeszcze nawet nie zaczął hamować, wjechał centralnie na czerwonym i tyle, próbował tylko ominąć jakoś tego Superba, ale bez skutku, dobrze że nikogo na pasach nie było bo mogłoby się to skończyć tragedią. Ja nie wiem co by trzeba zrobić żeby takich idiotów jakoś powstrzymać, chyba przed każdym skrzyżowaniem musiałby stać szlaban albo most zwodzony najlepiej, bo nie dość że w nocy jak sygnalizacja nie działa to jeżdżą jak chcą to jeszcze teraz w dzień, na czerwonym... Tak mu się spieszyło że wcale nie dojechał a jeszcze mógł kogoś zabić, brawa dla tego pana.

Gość

Skoda i zapewne rejestracja WZ - najlepsi.

GościeGoście

A co się stało wczorajszej nocy na Kubusia Puchatka? Widziałem dwa rozbite samochody na parkingu, a całe zdarzenie podobno miało miejsce w nocy. Czy ktoś z redakcji coś wie na ten temat?

Głos

Proponuję postawić nad każdym skrzyżowaniem w Pruszkowie kamery rejestrujące samochody przejeżdżające na pomarańczowym i czerwonym świetle...Budżet podreperowany w ciągu miesiąca!