19° Sobota
22 Września


pixabay

Wypili i poszli do szkoły

Nietypowa sytuacja w gimnazjum w Józefinie (gmina Żabia Wola, powiat grodziski). Dwóch uczniów przyszło do szkoły w stanie po spożyciu alkoholu.

Nie obyło się bez interwencji policji. – Dwóch 14-latków przebywało w szkole w stanie po spożyciu alkoholu. Twierdzili, że spożywali alkohol zanim przyszli na lekcje. Do szkoły zostali wezwani rodzice, którzy zabrali chłopców do ich domów – przedstawia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Na tym sprawa się jednak nie zakończyła. – Będziemy prowadzić czynności mające na celu ustalenie w jakich okolicznościach dwaj 14-latkowie spożywali alkohol – mówi asp. sztab. Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 14

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do LATA 80 PIEKNE CZASY; no i przez te picie alpag teraz masz problem z pisownią. Pomogę ci. Caps Lock znajduje się z lewej strony klawiatury. Wciśnij go, a zobaczysz jakie życie może być piękne :-)

jola

oto efekty 8 lat reżimu PO-PSL

Heinz

Dajcie se siana chłopaki wypili jednego radlera żurawinowego na dwóch, a nauczycielka wzywa psiarnię, matkę, prokuratora i sędzinę wesolowską... Co za czasy?.. Gdzie ta konfidentka była jak chłopaki rolką proszek noskiem ciągnęli, albo buszka na orliku? A ona się o radlera czepia suka.

Gość

@LATA 80... Nikogo nie obchodzą twoje pijackie historie. Ani twoje ani twojego ojca pijaka, co za nim buty nosiłeś.

LATA 80 PIEKNE CZASY

PIEKNE LATA 80 TE MI SIE PRZYPOMINAJA , KIEDY CHODZLEM DO SP . CZASY BYLY TRUDNE I OGOLNIE CIEZKO SIE ZYLO RODZICOM , WIADOMO -BIEDA . PIERWSZE ALPAGI PILEM OK 14 R. ZYCIA ,DZIS KTOS BY POWIEDZIAL ZE PATOLOGIA , A JEDNAK WYSZEDLEM NA LUDZI .PROSZE WSZYSTKICH SKAZUJCIE TYCH MLODYCH NA SKAZANIE BO MLODOSC MA SZALONE POMYSLY I SWOJE PRAWA . POZDRAWIAM MORALNYCH I PRAKTYKUJACYCH

Gość

halloween...

szymek

nie dziwne, jak mieli słuchać nt. kalendarzykowej metodzie antykoncepcji , nikt na trzeźwo tego nie zniesie

Gość

tak dopełniając informacje to szóstka w tym dwie dziewczynki ....

Gość

Trzeba było się najarać - tak jest bezpieczniej zarówno do szkoły jak i pracy. Czas milej upływa i wszyscy się dziwią czemu ty taki miły, uczynny, bezproblemowy.

Gość

Pamiętam swoją podstawówkę w 5 klasie zaczynałem a w 8 to już ostro dawaliśmy i żyje i szkole skończyłem

Daniel

Co to za czasy nastały, że jak dwóch 14-latków pojawiło się w szkole pijanych, to od razu o nich piszą artykuł w gazecie :D Kiedyś była uwaga do dzienniczka, ewentualnie wezwanie rodziców na dywanik.

Gość

Debil wyżej

Głos

Zimno dziś niesłychane i wieje więc się chłopaki rozgrzali kieliszeczkiem...Po za tym szkoła na trzeźwo jest nie do przyjęcia ;)

Gość

A to jest jakiś zakaz? Kupować nie można, ale nic nie ma o spożyciu