19° Sobota
22 Września


mat. prasowe

Wystartował Zimowy Narodowy

Trzy lodowiska, dwa tory do curlingu, górka lodowa, bumper cars i skatepark – to atrakcje jakie czekają na gości Zimowego Narodowego.

PGE Narodowy po raz kolejny zamienił się w miejsc pełne zimowych atrakcji. Miłośnicy aktywnego spędzania czasu mają więc powody do zadowolenia. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, nawet jeśli wcześniej nigdy nie próbował jazdy na łyżwach czy curlingu.

Zimowy Narodowy to trzy lodowiska. W weekendy są organizowane zajęcia dla maluchów, którzy na lodowej tafli stawiają pierwsze kroki. Dzieci mogą uczyć się jazdy na łyżwach pod okiem opiekunów. Pomocne mogą okazać się do tego chodziki. Nieco bardziej doświadczeni łyżwiarze zapewne będą chętnie ślizgać się w rytm muzyki serwowanej przez najlepszych DJ-ów.

Jeśli znudzi wam się jazda na łyżwach Zimowy Narodowy oferuje inne atrakcje. Trzeba będzie zaopatrzyć się w czajniki i nieco wyszczotkować nawierzchnie. Ale nie chodzi tu o sprzątanie, a o curling. Ta nietypowa konkurencja sportowa ma coraz więcej fanów, więc warto spróbować swoich sił.

Ci, którzy preferują nieco większe emocje z dawką adrenaliny, powinni skorzystać z Górki Lodowej. Szalone zjazdy to atrakcje dedykowana starszym dzieciom i dorosłym. Kolejną atrakcją są bumper cars. Wystarczy wsiąść do kolorowych pontonów, zapiąć pasy i oddać się chwilom beztroskiego szaleństwa. Jeśli sporty zimowe nie są waszą mocna stroną to nic straconego. Zimowy Narodowy to również skatepark.

– Do tej pory, w trakcie poprzedniej 4 edycji, ze wszystkich atrakcji Zimowego Narodowego skorzystało ponad 1,7 mln osób, co świadczy o tym, że nasi goście chętnie spędzają tu czas. Śmiało możemy powiedzieć, że Zimowy Narodowy stał się największą zimową atrakcją Warszawy. W tym sezonie zaskoczymy gości nowym kształtem Zimowego Miasteczka oraz mnóstwem atrakcji, z których można skorzystać, aż do 11 marca – mówi Katarzyna Ziemska, CEO Testa Communications, organizator Zimowego Narodowego.

Nie pozostaje nic innego jak tylko odwiedzić Zimowy Narodowy i skorzystać z zimowych atrakcji.

Więcej informacji znajdziecie tutaj.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Głos

A jest rzeczywiście,zwracam honor!

REDAKCJA WPR24.PL

Do Głos: Oczywiście, że zadaliśmy sobie trud i sprawdziliśmy kiedy lodowisko będzie działać w Pruszkowie. Na początku listopada przygotowaliśmy nawet materiał na ten temat. Można go znaleźć wpisując w naszej wyszukiwarce: lodowisko Pruszków. Poniżej zamieszczamy link do wspomnianego materiału: http://wiadomosci.wpr24.pl/w-grudniu-pruszkowianie-poslizgaja-sie-na-lodowisku;32710.html

Głos

...jeszcze takie pytanie do "redaktorów" wpr24.Czy zadaliście sobie odrobinę trudu i zapytaliście tam gdzie trzeba o datę otwrcia pruszkowskiego lodowiska? Czy może to wychodzi po za wasze kompetencje i wolicie nie zadawać władzy niewygodnych pytań...

Głos

Hehe zaczyna się mydlenie oczu...Ja się pytam kiedy lodowisko w Pruszkowie ruszy?