°


KPP Grodzisk Maz.

Zaatakowali dwie osoby napotkane na ulicy

23-letni Grzegorz P. i 22-letni Damian G. odpowiedzą za pobicie dwóch osób. Wieczorem idąc jedną z ulic w Grodzisku Mazowieckim zaatakowali kobietę i mężczyznę.

Policjanci otrzymali informację o ulicznej awanturze tuż przed godz. 20.00. – Na miejscu nie było już uczestników zajścia, ale funkcjonariusze szybko ustalili poszkodowaną kobietę i mężczyznę oraz rysopisy dwóch napastników. Po kilku minutach poszukiwań, rozpoznali dwóch opisanych mężczyzn na sąsiedniej ulicy. Nietrzeźwy 23-latek i 22-latek trafili do celi grodziskiej komendy – poinformowała asp. szt. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci ustalili, że napastnicy zaatakowali idącą ulicą parę bez powodu. Wielokrotnie uderzali mężczynę po całym ciele, a gdy się przewrócił, zaczęli go kopać. Kobieta również została uderzona kilka razy. 

Po wytrzeźwieniu, Grzegorz P. i Damian G. usłyszeli zarzuty pobicia dwóch osób. Co ciekawe mężczyźni już wcześniej byli notowani za podobne przestępstwa. – Decyzją prokuratora będą teraz pięć razy w tygodniu zgłaszać się w grodziskiej komendzie w celu realizacji policyjnego dozoru – zaznacza asp. szt. Katarzyna Zych.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Rozumiem, że na Wiejskiej jak mi się zdarzy komuś przyłożyć to też tylko dozór. Warto iść na spacer

ola

połamać kulosy frajerom

Gość

Wy jacyś chorzy jesteście za byle co byście chcieli zamykać dostali dozór i starczy

klawisz

Wypuścili ich, żeby następnych stłukli, albo zabili. Brawo panie ( pani) prokuratorze!! Ciekawe, czy bylibyście tacy dobroduszni, gdyby to dotyczyło waszej rodziny. Tak właśnie tworzy się grunt dla łobuzów.

Gość

bo przecież za pobicie tzw prokuratora dostaliby więcej , ciekawe czy tzw. minister od tzw. sprawiedliwości już czytał nasze opinie . zapraszam do rzetelnej roboty jaśnie wielmożne kasty bo niedługo to dzięki wam będzie strach wyjść na ulice !

gg

A wolnym czasie znowu pobiją niewinne osoby , ot taka forma rozrywki . Zwykli frajerzy , dwóch na jednego i kobietę jescze uderzyli , w więzieniu zrobili by z nimi co trzeba !!!! bebile .

Gość

trudna młodzież za karę otrzyma nowe mieszkanka komunalne

Gostek

Za grama trawki w Grodzisku trafia się do aresztu i groźba kilku latek kryminału, a za pobicie dostaje się dozór BRAWO!!! Panowie policjanci, podpowiem coś ... Do lasu z takimi, parę pał i kopa w du.. Nic Wam nie zrobią, najwyżej po drodze do pracy wpadniecie do kolegów z komendy na pogaduchy.

neo

Polecał lekturę "Zły" Leopolda Tyrmanda, za PRL-u takie zachowania również nie były traktowane jako groźne przestępstwa - ot takie tam chuligaństwa - młodzież musi się wyhuczeć. Widać że stare wraca.

Gość

Ale karę dostali, mogli ich przecież wykluczyć z kółka szachowego lub klubu babingtona.

Gość

" BEDA SIE ZGLASZAC NA KOMENDZIE " to kpina ,powinni trafic do aresztu ,a nastepnie na 10 lat do kryminalu.

Pobity

Bandziory tylko z dozorem policyjnym na 5 tygodni? A gdzie areszt, gdzie izolacja od społeczeństwa? W warunkach recydywy? Oszaleć można.