19° Sobota
22 Września


Facebook

Zaginął 27-letni mężczyzna [AKTUALIZCJA]

Bliscy 27-letniego Artura z Pruszkowa proszą o pomoc w odnalezieniu mężczyzny. Po raz ostatni rodzina miała z nim kontakt 25 października.

O pomoc w odnalezieniu Artura apeluje jego siostra. – Potrzebuje pomocy! Z środy na czwartek zaginął mój brat Artur, ma 27 lat, jest szczupły i wysoki. Gdyby ktoś go widział bardzo proszę o informację. Dostaliśmy wiadomość, że w czwartek widziano go na ul. Emancypantek – przedstawia bliska zaginionego.

Policja również prowadzi poszukiwania. – 28 października otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu 27-letniego mężczyzny, z którym kontakt po raz ostatni nawiązano 25 października. Każdy, kto posiada wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z pruszkowską komendą – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

AKTUALIZACJA 12.10:

27-letni mężczyzna odnalazł się.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Pigmej

Co, kasa na chlanie się skończyła to wrócił do domciu???

Gość

Chlal pewnie i tyle

Gość

Całe szczęście.

Katarzyna

Okolica jest okropna miesiąc temu Artur został tam pobity na środku ulicy dlatego gdy usłyszeliśmy gdzie go widziano od razu zaczelismy go szukac ale prawda jest taka ze pomimo iz zglosilismy zaginięcie na policje nie wiedzieliśmy w tamtej okolicy zadnego radiowozu patrolowego

Gość

ul Emancypantek i okolice to trójkąt bermudzki Pruszkowa !! A Policji nie widać Straz Miejska nie widać Już nie wspomnę o nocnych imprezach samochodowych urządzanych na parkingu LIDL

Gość

odnalazł się