18° Piątek
19 Października

Sob

KPP Pruszków

Zaginął Elmurodov Abosjan

Policjanci z pruszkowskiej komendy proszą o pomoc w znalezieniu 27-letniego obywatela Uzbekistanu. Mężczyzna zaginął 17 marca.

AKTUALIZACJA 8 maja: Mężczyzna odnalazł się. Nawiązał kontakt z ambasadą.

Elmurodov Abosjan ostatni raz widziany był w Raszynie 17 marca. Tego dnia wyszedł z domu o godz. 8.00. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policja próbuje ustalić miejsce, w którym może przebywać 27-latek. 

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w ciemnoniebieskie spodnie jeansowe, czarną kurtkę z kapturem oraz czarne byty sportowe z nadrukiem „sport”. 

Rysopis zaginionego: wzrost 175, waga ok. 75 kg, włosy proste, koloru czarnego, oczy piwne, twarz owalna, szczupła budowa ciała.

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie ul. Kraszewskiego 8 tel. 22 604 62 67 (prowadzący czynności) lub całodobowy 22 604 62 13, maiil: komendat.pruszkow@ksp.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostka policji – 112 lub 997.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 12

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Adam.Z

Po co Polska ich toleruje? To fatalni ludzie. Zero inteligencji. Brak komunikacji. Ich miejsce to Afryka i Azja ! Zegnamy!

Rodowity Helenowiak

Oby znaleźli chociaż kości. Trzy martwe 35- latki w ciągu 35 dni znalezione w promieniu 350 metrów, to tak nie może być.

Gość

Do pis To smutne, że znowu nie wziąłeś leków

Daro

Gdzie oni moga pracowac? Przeciez nic nie potrafia. W kopalni czy w kamieniolomach tylko. Oby omijali Polske. Fuj

Gość

Tia muzułmanie są super lubią samochodem po chodnikach jeździć

Gośc następny

do Gościa z 25.04.2018 g. 22.48 Nie sądź wszystkich swoją miarą... do Gościa z 22,45: obyś sam nigdy nie znalazł się w sytuacji, gdyż ktoś z twojej rodziny lub znajomych zniknie bez wieści...

Gość

Poznałem kilka osób z Uzbekistanu. To mieszkańcy Piastowa. Chodź ostatnio ich nie widzę. Bardzo mili ludzie. Cała rodzina normalnie pracuje, siostry tych kolegów, uczą się jeszcze. Życzę każdemu takiego nastawienia pogodnego do życia, jakie oni posiadają. Energia pozytywna aż wyczuwalna na odległość. Szczerze uśmiechnięci, tak jak i ten chłopak ze zdjęcia. Oczywiście muzułmanie. Mam do nich duży szacunek, że tak idealnie potrafią odnaleźć się, w naszym nie zawsze łatwym "klimacie"./

mk79

Wasze komentarze są na tak niskim, prymitywnym poziomie, są tak xxxamskie, że przykro się robi na myśl, że jesteście moimi sąsiadami, znajomymi, rodakami. DNO

PiS

Ile jeszcze pracy przed nami i Naszym Panem Naczelnikiem Państwa Panem Prezesem Jarosławem Kaczyńskim, żeby wszystkich takich nie polaków wywalić z Polski. jak wiadomo emigranci przywożą choroby i pasożyty.

Gość

Co ukradł że tak znikł? ;)

Gość

A co nas ciała ty obchodzi

niech SWR szuka

W Uzbekistanie jest - widziałem. Natomiast bardzo zaluje Pana, ktory powiesił się na słupie ( nie dał juz rady) kto zastanowi się nad tym gdzie On w tej chwili jest.. Za życia komuś widocznie przeszkadzał, a teraz juz nie? To przykre co dzis wartosciowe.