19° Sobota
22 Września


Facebook

Zaginął Jacek Pakuła

Pruszkowska policja i bliscy od tygodnia poszukują Jacka Pakuły. Mężczyzna ostatni raz widziany był 1 marca w Pruszkowie.

Informacja o zaginięciu Jacka Pakuły pojawiła się w mediach społecznościowych, gdzie podawana jest dalej przez mieszkańców naszego regionu. – Dnia 1 marca w Pruszkowie około godziny 19.00 zaginął Jacek Pakuła. Wiek: 52 lata. Wzrost: 180 cm. Włosy: długie. Znaki szczególne: złoty kolczyk w lewym uchu. Ostatni raz widziany w okolicach Helenowskiej w Pruszkowie. Jeśli wiesz coś o losie Jacka, zadzwoń! Policja: 997. Fundacja ITAKA: 801 24 70 70/22 654 70 70. Policja w Pruszkowie: 22 604 62 13 – czytamy w poście.

Poszukiwania mężczyzny potwierdza policja. – Tak, otrzymaliśmy zgłoszenie w spawie zaginięcia Jacka Pakuły. Wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu, gdzie przebywa, prosimy o kontakt – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 9

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

turirek

Ulica Helenowska i wszystko mówi samo za siebie - witajcie w piekle !!!

Gość

Dobrze, ze sie w koncu wyprowadzilam z tej popierd.... ulicy i tego osiedla.

Gość

Starszy panie, nad morze, nad morze sie wyprowadź. P. S. Wiesz po co, prawda.

Gość

Ostatni raz widziany w okolicach ulicy helenowskiej! Nigdzie nie jest napisane że zaginął na ulicy helenowskiej, bądź że coś mu się tam stało! Nie popadajcie w paranoję, nie znacie szczegółów jego prywatnego życia, i nie zakładajcie odrazu morderstwa!

Gość

Helenowska to sracz piekła. Przeklęte miejsce.

leoncio od isaury

Na Helenowskiej młodzi ludzie znajdowani są martwi albo rozpływają się w powietrzu. O starszych już nikt nie wspomina, nikt ich nie szuka.

Starszy pan

I ponownie ul helenowska w Pruszkowie toż to trójkąt bermudzki ja już tam nie chodzę nie jedzie i nie mam zamiaru nawet myśleć żeby tam mieszkać

Lolomido

ALE MOGLIBY PODAĆ NIECO WIĘCEJ INFORMACJI, czy np. był w pełni zdrowia itp, czy miał żonę...to ma znaczenie? Czy mógłby mieć powody by targnąć się na życie???

Gość

Główny obrazek ze znaleziska z cyklu znajdź 3 różnice ? :_)