16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


mazowiecka.policja.gov.pl

Zaginęła 14-letnia Wiktoria Trojanowska

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie prowadzi poszukiwania 14-letniej Wiktorii Trojanowskiej, która 14 września 2018 roku opuściła miejsce zamieszkania i do tej pory nie wróciła.

Nieletnia ubrana była w czarne dżinsy typu rurki, niebieski podkoszulek do pasa i czarną zasuwaną bluzę z kapturem. Miała przy sobie niebieski plecak.

Wiktoria Trojanowska ma około 168 cm wzrostu, waży około 65 kg, oczy szare, włosy długie w kolorze naturalnego blondu.

Osoby, które widziały nieletnią lub mają wiedzę na temat miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie, ul. Warszawska 23, tel. 46 863 72 22 lub 46 863 72 04.

AKTUALIZACJA 28.09:

Jak poinformowała policja, poszukiwania zakończyły się ustaleniem miejsca pobytu 14-latki.


KPP Warszawa Zachód
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

kierunek wisła

Gość

Do Daro. Ale jesteś obdarty z ludzkich odruchów. By nie obrazić zwierząt.

trop lokalny

Na miejscu lokalnej policji szukałbym rzestępcy lokalnie. Tam musi działać jakiś zboczeniec....Około 15 lat temu moja siostrzenica mieszkająca 4km od Sochaczewa została zaczepiona przez kierowcę samochodu, który zwolnił koło niej jadąc powoli i proponując jej podwózkę do domu...SZCZĘŚLIWIE ODMÓWIŁA ...Była wtedy 15 letnią dziewczynką, dziś to juz dojrzała kobieta, mężatka.

Gość

Może jest na gigancie? Oby wróciła i oby nie w ciąży.

Gość

WPR dociera również do mieszkańców Powiatu Grodziskiego. Do Sochaczewa to jest raptem 35 kilometrów. Zatem można dojechać rowerem lub jechać autobusem do koleżanki na melanż.

Daro

A dlaczego Info o mieszkance Sochaczewa jest w Pruszkowie? Sochaczew lezy dodc daleko i na innej lini kolejowej i drogowej ! To istotne. Cos ja laczylo z Pruszkowem?