19° Sobota
22 Września


Maciej Bochnowski

Zagrali dla Górala!

Hala sportowa przy ul. Westfala w Grodzisku Mazowieckim wypełniła się dziś po brzegi. Wszystko za sprawą Charytatywnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który rozgrywany był dla st. asp. Jacka Kurzeja, u którego zdiagnozowano chorobę nowotworową.

Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej to już stały punkt w kalendarzu grodziskich imprez. Turniej został zorganizowany już po raz szósty. Jego ideą jest niesienie pomocy. Tym razem środki, które udało się zebrać podczas imprezy zostaną przekazane na leczenie funkcjonariusza Biura Operacji Antyterrorystycznych Komendy Głównej Policji. St. asp. Jacek Kurzeja, który był wielokrotnie odznaczany za nienaganną postawę. Teraz przyszło mu się zmierzyć z ciężką chorobą.

W grodziskiej hali sportowej nie zabrakło emocji. W piłkarskich zmaganiach zmierzyło si 13 drużyn złożone z policjantów, aktorów, muzyków i gwiazd disco polo. Głównym punktem będzie mecz „gwiazdy disco polo kontra gwiazdy pop – celebryci”. Ale na gości turnieju czekały nie tylko piłkarskie emocje. Nie zabrakło również innych atrakcji: licytacji, loterii, animatorów dla dzieci, policyjnych maskotek i wielu innych. Imprezę odwiedziło również wiele znanych osób m.in. Patrycja Kazadi.
 


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Dorota

Akurat w tym przypadku mają mozliwości i dobrze, ze robią takie akcje. Charytatywnie w Grodzisku działają to widac. A to turniej, a to paczki czy tez aukcje dla dzieci. Dobry przyklad a potrzebujących leczenia, rehabilitacji jest bardzo duzo.

Gość

Smutne jest to, że trzeba organizować społeczne datki na leczenie, ale to zawdzięczamy poprzedniej władzy, która pozwoliła na wyprowadzenie ok 250 miliardów zł z Vat. Najgorsze jest to, że ci którzy do tego dopuścili, brylują dzisiaj na salonach europejskich udając elitę.