27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Facebook: Powiat Pruszkowski

Zakończono prace na ul. Broniewskiego

Wykonano już wszystkie zaplanowane roboty drogowe na ul. Broniewskiego w Pruszkowie, a także na skrzyżowaniu ul. 3 Maja z ul. Warsztatową.

Na ten moment czekali kierowcy. 630 metrów gładkiej jak stół nawierzchni. – Ulica Broniewskiego jest już gotowa. W ciągu dnia prowadzono ostatnie prace, w tym malowanie pasów. Szczególnie zwracamy uwagę na zdjęcie wykonane przy „strażnicy” doskonale pokazuje przebieg starej i nowej osi drogi po jej poszerzeniu na zakręcie. 

Również zakończyły się prace na ważnym pruszkowskim skrzyżowaniu. – Zgodnie z zapowiedzią kończą się też prace na skrzyżowaniu ulic 3 Maja i Warsztatowej. Ekipa drogowa wykonała malowanie pasów, a w nocy z 31 sierpnia na 1 września przywrócony zostanie ruch na całym skrzyżowaniu. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość! W naszej ocenie było warto! Szerokości! – czytamy dalej.

Natomiast sam odcinek ul. Warsztatowej, ten wzdłuż muru, ma być gotowy do 21 listopada. 


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 10

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

qwer

jechałem ostatnio jest ok. A poza tym nie widziałem jeszcze aby tak zorganizować robotę. Tempo było naprawdę błyskawiczne.

WPR

Przecież ta nawierzchnia to jest jakaś żenada... ! Esy-floresy, asfalt wylany jakby to robił przedszkolak! Studzienki zapadnięte i na środku jezdni! Litości! I jeszcze się tym chwalą na oficjalnym FB Powiatu!

Gość

Oczywiście zakończono ale kiedy zrobią poprawki. Asfalt piękny ale dlaczego robią się na nim kałuże proste jest nierówno położony, niewykonczone pobocza mogą doprowadzić do tragedii w razie zagrożenia niema gdzie uciec bo są tam wielkie dziury (odcinek między zimną a myjnia) no i ktoś chyba niezna przepisów ruchu drogowego bo oznaczenia przy wyjazdach z bocznych ulic są nieprawidłowe ja można przekraczać ciągła linie. Czy w tym mieście coś może być zrobione dobrze i do końca.Pozdrawiam.

Gość

jechałem teraz. Jest OK.

Gość

nie równa powierzchnia na środku w wielu miejscach stoi woda która powinna splynąć fuszerka!

Gość

do jaaga będzie wylany przy remoncie warsztatowej w dalszej czesci

silver

Jednak da się w terminie.

Gość

Owszem jechaliśmy strasznie trzęsie

Jaaga

Jedno małe pytanie dlaczego nie wylali asfaltu na wiedzieli do Narodowej tylko zostawili taki niedokończony kawałek.

Gość

Starzyński ucz się :)