18° Wtorek
24 Kwietnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
Archiwum

Zamkną jedno ze skrzyżowań i to nie koniec utrudnień

Chodzi o skrzyżowanie ul. Łączniczek Armii Krajowej i 3 Maja w Pruszkowie, które będzie zamknięte od 28 do 30 kwietnia. Następnie 4 maja wyłączona z ruchu zostanie ul. 3 Maja, a w czerwcu ul. Warsztatowa.

W najbliższym czasie mieszkańców Pruszkowa czekają niemałe utrudnienia drogowe. Związane są one z planowana budową i przebudową kanalizacji deszczowej, na którą powiat pruszkowski otrzymał pod koniec minionego roku pożyczkę od Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jej wartość wynosi 2,7 mln zł. 

– W związku z podpisaną umową realizowana inwestycja będzie podzielona na trzy etapy, by zmniejszyć uciążliwość dla mieszkańców z powodu zamknięcia poszczególnych odcinków dróg – informuje Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

Wkrótce, bo 28 kwietnia o godz. 22.00 zostanie zamknięte skrzyżowanie ul. Łączniczek AK i 3 Maja. Utrudnienia potrwają do 30 kwietnia. Ale to nie koniec. 4 maja zaplanowano wyłączenie z ruchu ul. 3 Maja na odcinku od ul. Łączniczek AK do Warsztatowej. Jednak największe uciążliwości kierowcy odczują przy zamknięciu ul. Warsztatowej, a nastąpi to 3 czerwca. Jej ponowne otwarcie planowane jest dopiero na 30 września. 

Poniżej prezentujemy mapki z wytyczonymi objazdami:Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

JOLA

DO lennoxa ty grabarzu z grodziska maz. głupoty twe napisane nadają się na śmietnik.Rodowity to przyzwoity pruszkowianin.

lennox

Gośćolo, piszesz jak niejaki Rodowity...

Gośćolo

Niech biedota nie jęczy bo jak by nie Włodarze z Pruszkowa to dalej byście chodzili za stodołę kał oddawać. Morda i nie jęczeć!

Żbikówka

A kiedy oddają Jerozolimskie? No to będziemy mieć lekkie zamieszanie na Żbikowie....szkoda, że włodarze nie zastanawiają się bardziej jak wszyscy mieszkańcy mają się wydostać do Warszawy w tym samym czasie, no ale najważniejsze, że w końcu coś zaczynają robić z tą dziurlandią :)

Gość

To może jak teraz jeździ się POW w obie strony to może zrobią objazd Łączniczek w obie strony i byłoby po sprawie :) a nie objazd przez pół Żbikowa..

Gość1

Czy ktoś wie czy Broniewskiego też będą robić ?? (zakręty koło stacji pegaz)

Gościu

Bardzo fajnie ale przebudowa kanalizacji deszczowej nie oznacza wcale, że nawierzchnia, na którą wszyscy czekają, sie poprawi... Przebudowa ta oznacza jedynie, że nawierzchnia będzie w jeszcze gorszym stanie.. hahhaha... Bo na zrobienie nawierchni już nie ma pieniędzy... DNO

Koleista

Do Pilot: do szpitala kolejowego to tylko pociągiem :)

Gość

Jaki Prezydent takie miasto

Gość

heh biedne ulice Szkolna i Pańska, gdzie będę nadrabiał taki kawał na początek ulicy długiej. Rozumiem, że na Mostowej dzieci, ale to i tak wcześniej są ulice do obejścia. Jeśli chodzi o szpital to chyba między górną, a Bartosza Głowackiego jest parking. Skrzyżowanie ulic długa, 3 maja i ciechanowska to beznadziejne skrzyszowianie na Żbikowie, tam będzie się korkować bo z długiej na 3 maja będzie ciężko wyjechać. Do tego trzeba będzie wszystkich przepuścić z tej ciechanowskiej, kto będzie jechał w prawo od ciechanowskiej.

Gość

Nakładanie się remontów w mieście cd. Za chwilkę jeszcze ul.lipowa. ja jestem za, ale nie w tym samym czasie. Ul. Warsztatowa to alternatywa dla samochodów by uniknąć korka przy wąskim gardle.

Pilot

Czyli do Szpitala Kolejowego tylko śmigłowcem?

Gość

Nie zgroza tylko trzeba wreszcie doprowadzić do porządku ten zapyziały żbików

Gość

super ,mnie nie bedzie w domu.Kiedy ruch dacie na ul Długa .A ja mieszkam przy ul długiej .Wróce to bedzie po remoncie .Huraaaaaaaaaaaaa

Gość

Zgroza!!!!