19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
grodzisk.pl

Zamknięcie fragmentu Piaskowej

Ważna informacja dla kierowców z Grodziska Mazowieckiego. Od dziś zamknięty dla ruchu jest odcinek ul. Piaskowej od stacji WKD do ul. Leśnej. Utrudnienia potrwają do końca marca.

O planowanych w tym rejonie pracach wymagających zamknięcia framgentu ruchliwej drogi godziski magistrat poinformował w poniedziałek. – Uwaga! Od dnia 13 marca od godz. 00.01 do końca miesiąca zostaje wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Odcinek ulicy Piaskowej od stacji WKD Piaskowa do ul. Leśnej będzie wyłączony z ruchu. Podyktowane to jest koniecznością wykonania rozbudowy sieci kanalizacyjnej. Wykonawca zapewnia, że postara się udostępnić ruch najszybciej jak to będzie możliwe – czytamy w komunikacie.

Prace związane z rozbudową sieci kanalizacyjnej zaplanowano także w innych miejscach na terenie gminy. Na razie nic nie wiadomo o ewentualnych utrudnieniach, z jakimi mogą się wiązać. Jedno jest pewne. Plany związane z powiększeniem sieci są ambitne. Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji opublikował harmonogram najważniejszych zadań w perspektywie do 2022 r. Opisano w nim kluczowe inwestycje na terenie Grodziska i okolic.

Z dokumentem można zapoznać się tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 1

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Piaskowa Piaskową, ale kiedy Wojewoda wyda zgodę na realizację zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego? Dlaczego ta procedura trwa tak opieszale?