29° Sobota
18 Sierpnia

Nie

grodzisk.pl

Zaskroniec zaklinował się w puszce. Uwolnili go strażnicy miejscy

Do dość nietypowego zdarzenia doszło 2 sierpnia. Strażnicy miejscy z Grodziska Mazowieckiego otrzymali zgłoszenie, które dotyczyło zaklinowanego węża w puszce po napoju.

– Wysłany na miejsce eko-patrol potwierdził zgłoszenie i następnie za pomocą nożyc do cięcia blachy wyciągnął go z puszki – poinformowali funkcjonariusze.

Po uwolnieniu zwierzęcia z puszki okazało się, że zaskroniec. Gad został uwolniony i wypuszczony do swojego środowiska naturalnego.

Ale mimo, że tym razem nie był to jadowity gad to mundurowi apelują, aby w takich sytuacjach zawsze dzwonić do straży miejskiej i nie podejmować prób odłowienia gadów na własną rękę. Bowiem obok tych najczęściej występujących w Polsce w warunkach naturalnych okazów niejadowitych, można spotkać także jadowite.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Może strażnicy uwolnią Grodzisk Maz od ZSL i PZPR które zaklinowały się od 24 lat u władzy.

paula

mój mały synek przeczytał nagłówek i woła mamo mamo! Zasraniec zaklinował się w puszce. Uwolnili go strażnicy miejscy! xD

m.m.

A ja apeluje do homo sapiens, żeby nie wyrzucali śmieci bo (pomijając wszelkie inne oczywiste powody) ten przykład pokazuję jakie są to śmiertelne pułapki dla zwierząt.

Gość

Niejadowite powinny być pod ochroną, a jadowite powinny być łowne np. na zupki dla chińczyków czy coś w ten deseń.

Nietoperz

Zaskrońca to do Zoo trzeba oddać