27° Sobota
21 Lipca

Nie

Pon

Wt

Śr


Seweryn Dębiński

Zatrzasnęła dziecko w samochodzie, pomogli strażacy

W Grodzisku Mazowieckim kobieta zatrzasnęła w samochodzie 6-tygodniowe dziecko. Z pomocą przyszli, jak zawsze niezawodni, strażacy.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – Na ul. Traugutta w Grodzisku Mazowieckim na parkingu przychodni matka zamknęła w samochodzie dziecko – napisał na adres kontakt@wpr24.pl.

Strażacy natychmiast podjęli interwencję i szybko uwolnili dziecko. – Kobieta  zatrzasnęła w samochodzie kluczyki i nie mogła dostać się do środka, gdzie przebywało jej 6-tygodniowe dziecko. Strażacy na miejscu sprawdzili jej tożsamość i przystąpili do działań. Wybili szybę, a następnie wyciągnęli dziecko, które wewnątrz przebywało kilka minut – przedstawia nam oficer dyżurny grodziskiej straży pożarnej.

Pamiętajmy, aby w ciepłe dni kierować się rozsądkiem i nie zostawiać dzieci ani zwierząt w samochodach. – Zachowujmy się rozsądnie, starajmy się nie być roztargnieni. Chwila spędzona w rozgrzanym samochodzie może się źle skończyć – podkreślają strażacy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925. 


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

obywatel

Do Goscia:Aaaa k...a sam jesteś patol aaa, nawigacje w aucie masz z przeróbek filmu symulator ivona, a pasazerem twoim jest Hugo z Polsatu :)

Gość

Grodzisk? Pruszków to dopiero patologia :D

Gość

Zabrać prawa rodzicielskie jej o ojcu dziecka ze dopuścił do takiej sytuacji

Gość

ABY WYBIC SZYBE NIE POTRZEBA STRAZY.

obywatel

Aaa kkkku..a sam jesteś patol

Gość

Grodzisk...patologia

silver

Będzie się czym miała na fejsie pochwalić.