27° Środa
19 Września


Biuro detektywistyczne Rutkowski

Zatrzymali dwóch pedofilów

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy umówili się przez internet na spotkanie z małoletnią w Brwinowie. Funkcjonariusze prowadzą czynności procesowe.

Nie raz pisaliśmy o podobnych przypadkach. Zazwyczaj scenariusz się powtarza – mężczyzna umawia się na spotkanie seksualne z małoletnią. – W czwartek (12 października) około 24.00 doszło do zatrzymania 30- i 43-latka, którzy za pomocą sieci teleinformatycznej usiłowali nakłonić małoletnią poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego – przestawia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Spotkanie zostało zaplanowane w Brwinowie. – Mężczyźni umówili się z nieletnią w Brwinowie, jednak zostali zatrzymani na terenie Milanówka. Obecnie w sprawie prowadzone są czynności procesowe – podaje podkom. Kańka.

Jak się dowiedzieliśmy, udział w ujęciu mężczyzn miał znany lokalnie łowca pedofilów.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

@Gość 2017.10.15 04:36 uważaj na słowo "polaczki" My jesteśmy Polakami !!!

Gość

W sumie nawet po komentarzach tutaj widać jaki polaczki to jest tępy naród Ale największa beka z ułomków nie odróżniających podofilii od pedofilii

Gość

Takie pseudopolowania na pseudopedofilów to smród niesamowity Po pierwsze to nie są żadni pedofile tylko hebefile jeżeli już, po drugie większość to jest chamska prowakacja policyjna indywiduów pokroju dymkowski(dymkowski i śpiewak sami mają sporo za uszami, wystarczy na nich spojrzeć), po trzecie to jest po prostu tylko i wyłącznie medialna hucpa Większość tych zatrzymanych niby pedofili to już na pierwszy rzut oka widać że są albo upośledzeni w stopniu co najmniej lekkim i nawet nie wiedzą co się wokół nich dzieje albo są jakimiś naiwniakami o twarzy quasimodo co mieli nadzieję że w końcu po tylu latach jakaś dziewczyna się nimi zainteresowała No i może było też tak jak ktoś tutaj już napisał że to jakaś małoletnia cichodajka była tak samo jak ta co ją do polańskiego wysłali

Gość

to w brwinowie są policjanci??? może panna chciała za dużo , nie dogadali się i ta z zemsty doniosła na klientów? taka wersja wydarzeń jest bardziej do zaakceptowania w obecnych realiach...

Gość

Nie wyjdą po 3 miesiącach tylko w ciągu 48h max z dozorem albo i bez

Gość

Stonoga rok temu takie akcje robił. Teraz Rutkowski (celebryta z odzysku). Jeśli ktoś wierzy w to, że takie akcje są prowadzone dla dobra społeczeństwa, to gratuluję naiwności. Zarówno jeden jak i drugi pan, mają w tym jedyny cel - wizerunkowy. Dla samego siebie. A temat pedofilii jest wysoce drażniący społecznie i doskonale o tym wiedzą. Stąd wiedzą też, w który dzwon uderzyć.

Gość

Jeżeli z kolegą umówimy się w internecie na zabójstwo 10 mln ludzi to napiszecie, że złapali największych zbrodniarzy XXI wieku?

pio

Klawisze ich beda na ochronce trzymac

olek

I tak wyjda po 3 miesiącach taka jest rzeczywistość. Będą chodzić po ulicach i śmiać się nam w twarz . Ja bym taki margines odsyłał kolejowym wagonem tam daleko na Syberie gdzie długa i mroźna zima .....

Gość

Od razu powinna być kastracja i 10 lat za kraty z przymusowymi pracami fizycznymi. Bez żadnych sądów, rozpraw, odroczeń i innych zbędnych wydatków. Takie powinno być prawo. Zero tolerancji dla pedofili!!!

Gość

w tym wieku to już się puszczają.Pedofil pedofilowi nierówny

solidarna moszna

Weźcie przestańcie juz bo jak tak dalej pójdzie to zaraz zabraknie nam mężczyzn w wieku rozrodczym i trzeba będzie sprowadzac tych śniadych biedaków z iphonem. Jak samobójstwo to facet. Jak wypadek to facet. Jak do pierdla to tez koniecznie facet. Czy czeka nas wielożeństwo??

Tomek

Nie, to brwinowianin zwolywal ekipę do sprzątania ulic

Gość

Pierwszy raz janek z maksem sie zgrali?

Gość

"Siec teleinformatyczna"co to za belkot.