18° Piątek
19 Października

Sob

KPP Pruszków

Zatrzymano mężczyznę poszukiwanego listami gończymi

Dzielnicowy z Piastowa zatrzymał 25-letniego mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi. W czasie czynności policyjnych poszukiwany mężczyzna naruszył nietykalność cielesną funkcjonariusza. Został aresztowany.

W miniony piątek, podczas obchodu, dzielnicowy z Piastowa zauważył jadącego na rowerze mężczyznę, który rysopisem przypominał mu poszukiwanego. Kiedy rowerzysta zobaczył radiowóz zawrócił i zaczął uciekać. Policjant rozpoczął za nim pościg. Nagle mężczyzna porzucił rower i uciekł na teren budowy. Dzielnicowy kontynuował pościg i złapał uciekiniera. Podczas zatrzymania 25-latek naruszył nietykalność cielesną policjanta szarpiąc go za mundur oraz uderzając go pięściami. Na miejsce przyjechał kolejny patrol, który udzielił wsparcia dzielnicowemu.

Po zatrzymaniu i sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie podejrzenia dzielnicowego się potwierdziły. 25-letni mieszkaniec Piastowa był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd pruszkowski oraz miał nakaz doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej.

Zatrzymany, przed osadzeniem w zakładzie karnym, usłyszał zarzut naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza, do którego się nie przyznał. Po czynnościach w komisariacie został przewieziony do jednostki penitencjarnej.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 21

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Plastyk

Po pierwsze to jaki awans ? Po drugie to będzie na sprawie bo takie jest prawo do obrony ! Po trzecie to chyba nikt bez winy nie jest poszukiwany kilkoma listami. Ludzie o pamietajcie się. Jak złapią to zle jak cię okradają lub biją i nie złapią to jeszcze gorzej.

Gość

przecież pruszkowski sąd ma wprawę w skazywaniu pod nieobecność skazanego ,łamiąc konstytucyjne prawo do obrony . więc o co kaman?? poco doprowadzać pod sąd??

Gość

czego to nie zrobią dla poklasku i awansu..o mundurowych oczywiście piszę.

Mumin

Może to Mutant z ulicy Wysockiego?;

Josek

Miejsce bandziorów jest w Piastowie. Tak było zawsze.

Gość

Kara śmierci dla handlarzy alkoholem, to jeden z najgorszych narkotyków.

Gość ciekawy

.........poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd pruszkowski oraz miał nakaz doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej - jest zdaniem jednego z oceniających wydarzenie normalnym chłopakiem. Pytam jak wygląda bandzior jego zdaniem?

GośćNIEZORIENTOWANY

poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd pruszkowski oraz miał nakaz doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej - jest zdaniem jednego z oceniających wydarzenie był normalnym chłopakiem. Pytam jak wyglaąa bandzior?

Gość

25-letni mieszkaniec Piastowa był poszukiwany dwoma listami gończymi przez sąd pruszkowski oraz miał nakaz doprowadzenia do najbliższej jednostki penitencjarnej - to jest normalny chłopak. Pytam kto to jest bandzior - zdaniem autora

Piastowiak

Miejsce bandziorów jest w pierdlu, a dla morderców, dilerów narkotyków i podobnego chałatajstwa tylko jedna kara jest dobra - kara śmierci.

Gość

Jeśli chodzi o naruszenie nietykalności funkcjonariusza to jest nieprawdą!na to jest za dużo świadków którzy poświadcza jak został potraktowany chłopak,na miejsce powinno być wezwane pogotowie a nie wsparcie które wyśmiało dzielnicowego.

Gość

a to tylko dzielnicowy chyba za kare wsadzony na piastowskie rejony

Gość5

Niech ten dzielnicowy przestanie gwiazdorzyć bo tak naprawdę złapał normalnego chłopaka a jak by to był jakiś bandzior to by schował głowę w piasek i siedział na dupie za biurkiem cwaniaczek

Gość

"... naruszył nietykalność.... " np . podał mu rękę na dzień dobry? ;-))) a że się nie przyzna ? to zrobią mu "przytrzymanie " i dowody gotowe.

Gość

Nasz Piastów znany jest z bandytów. Upadłe miasto, z upadłymi przestępcami, których stać jedynie na rower.

Gość

Panie dzielnicowy zapraszam do programu Policjanci i Policjantki hehe wtedy będzie pan sławny

Gość

Panie dzielnicowy zje pan lepiej snickersa i przestanie gwiazdozyc

Gość

To sa oszczerstwa wobec podejrzanego. Byłem świadkiem zatrzymania. Dzielnicowy goniac podejrzanego przewrócił się o własne nogi. "Fajtlapa" pane dzielnicowy są na to materiały dowodowe w postaci nagrań z monitoringu! Do zobaczenia w sądzie! !!

Renata

Dobra robota dzielnicowego! Na medal! Z piastowskimi bandziorami trzeba krótko!

Gość

To ilu Mutantów jeszcze pozostaje na wolności i skutecznie się ukrywa?

Gość

Kim jest ten mieszkaniec Piastowa?