25° Wtorek
18 Września

Śr

KPP Grodzisk

Zatrzymany ze 113 gramami narkotyków

W ręce grodziskich funkcjonariuszy wpadł mężczyzna, w którego posiadaniu znajdowało się 113 gramów narkotyków. Piotr Ł. był już wcześniej karany za podobne przestępstwa.

Podejrzane zachowanie pasażera jednego z samochodów zwróciło uwagę policjantów działających na terenie Milanówka. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić mężczyznę, który na swoim sumieniu miał kilka przewinień. 44-latek był karany za przestępstwa narkotykowe. Policjanci przeszukali mężczyznę i znaleźli w jego ubraniu kilkadziesiąt zawiniątek z amfetaminą i kilkanaście z marihuaną. Piotr Ł. został zatrzymany.

Policjanci na tym nie zakończyli swoich działań, udali się na rewizję w miejscu zamieszkania 44-latka. Znaleziono tam kolejne narkotyki oraz wagę laboratoryjną służącą do ich porcjowania. Łącznie zabezpieczono 113 gramów nielegalnych substancji.

Zatrzymanemu mężczyźnie przedstawiono już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych. W przeszłości był on już karany za podobne przestępstwa. Decyzją prokuratora, Piotr Ł. znajduje się pod policyjnym dozorem.


Patryk Kober
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

thug 82

Łobach znowu się popisał !!!!

WPR WPR

Typowy Frajer

Gość

Rozpruł się za dozór...

Gość

Za tyle towaru się nie wychodzi chyba że się sypie

Gość

A co ten pasażer robił takiego podejrzanego? Patrzył przez okno, smial sie czy drapal sie po karku? Rozumiem ze kazda z tych rzeczy może sie kwalifikowac

katecheta

Człowiek zszedł na złą drogę to zle to bardzo zle niech mu prycza lekką będzie

Gość

"Podejrzane zachowanie pasażera jednego z samochodów zwróciło uwagę policjantów działających na terenie Milanówka" tak na pewno.

Katolik

Za dobre sprawowanie w więzieniu wymóg : słuchanie Radia Maryja 24H mam nadzieje ze to była by skuteczna terapia aby ten Pan się nawrócił na dobrą katolicką drogę życia