24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
KPP Pruszków

Zdemolował przystanek i... zasnął

Policjanci z Nadarzyna zatrzymali mężczyznę, który zdemolował jeden z przystanków autobusowych, a potem... usnął na ławce.

Do incydentu na jednym z przystanków autobusowych na ul. Pruszkowskiej w Nadarzynie doszło w miniony wtorek. – Przed godziną 22.00 oficer dyżurny komendy pruszkowskiej otrzymał informację, że przy ulicy Pruszkowskiej w Nadarzynie, nieznany mężczyzna wybił szybę wiaty przystankowej. Natychmiast na miejsce udali się funkcjonariusze z Nadarzyna. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali śpiącego na ławce przystanku młodego mężczyznę i potwierdzili fakt wybicia szyby – informuje podkom Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Okoliczności wskazywały, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu, co szybko się potwierdziło. – Zaspanego mężczyznę funkcjonariusze przewieźli do komendy, gdzie poddali go badaniu na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, ponad 2 promile alkoholu w organizmie 22-latka. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze, jednak nie mógł logicznie wytłmaczyć swojego zachowania – dodaje podkom. Kańka.

Za zniszczenie mienia kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do abstynenta z 18.12-weź ty porządny rozbieg a potem przywal w jakąś ścianę to może zmądrzejesz, nie żadne reklamy, nie żadne używki, tylko po prostu debil i tyle

Tłumacz

Nie detektyw a zwykły policjant wezwany przez mieszkańca Nadarzyna i nie zbira tylko 22 letniego niedorozwoja, który kompletnie nie dorósł do korzystania z legalnej używki jaką jest alkohol.

Kedar

Bo kawy nie pil !!! :(

Darek

:))) dobre! Fajnie jakby okradl Bank i usnal :)))

Gość

Detektyw pies na tropie złapał zbira! Tu zdjęcie gdzie pokazuje miejsce w którym go wywęszył!

Gość

Poniósł go melanż

Gość

Zmeczony byl.

Abstynent

To jest skutek wszechobecnej reklamy alkoholu. Młodzi ludzie z reklam piwa dowiadują się, że jak chcesz być qul to musisz pić piwo najlepiej codziennie po ciężkim dniu pracy wśród roześmianej paczki przyjaciół, którzy tak się bawią przy piciu piwa jakby wygrali milion w totka. Nie pijesz jesteś drętwiak.