16° Wtorek
16 Października

Śr

Czw

Pią

Sob


Anna Zwolińska

Zderzenie motocykla z samochodem. Możliwe utrudnienia na DW719

Na drodze wojewódzkiej nr 719 na wysokości Brwinowa doszło do zderzenia motocykla z samochodem. Możliwe utrudnienia w ruchu, zwłaszcza, że w Podkowie Leśnej z powodu remontu na krótkim odcinku wprowadzono ruch wahadłowy.

O sprawie poinformował nas czytelnik Mikołaj. – Zderzenia motocykla i osobówki między Otrębusami a Podkową. Motocykl w rowie, osobówka zajmowała pas w stronę Pruszkowa – napisał za pośrednictwem Facebooka.

Okazało się, że kierowca samochodu zawracał i nie zauważył motocykla. – Do kolizji doszło na drodze wojewódzkiej nr 719 na wysokości Brwinowa, jeszcze przed skrzyżowaniem z sygnalizacją świetlną (światła nieopodal Galerii Podkowa – przyp. red.). Kierujący samochodem widząc zakorkowaną drogę chciał zawrócić, niestety nie zauważył zbliżającego się motocykla. Doszło do zderzenia. Motocyklista z urazem ręki trafił do szpitala – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

KAT.ABC

całe szczęście że nie zginął...oczywiście w 65% przypadków motocykliści giną bo są mniej widoczni od samochodów więc kierowcy wymuszają pierwszeństwo....podobnie jest z rowerzystami...Jest taki jeden wspólny mianownik w zachowaniach kierowców, patrzą się w dal wypatrując samochód, a nie dostrzegają pojazdów znajdujących się bliżej...dziś własnei w taki sposób wymuszono na mnie pierwszeństwo, jadąc rowerm 39km/h wyjechał mi samochód z parkingu totalnie mnie nie widząc, bo patrzył się daleko na samochody...Prawie by mnie zabił !!! Jestem kierowca, rowerzystą i motocyklistą.

Gość

Ze zdziwieniem czytam artykuł, w którym rzecznik pruszkowskiej policji podaje do publicznej wiadomości dane pochodzące ze śledztwa. Czy wiadomości na temat przebiegu, okoliczności ,miejsca zdarzenia nie powinny być tajne?