28° Czwartek
20 Września

Pią

Sob
Seweryn Dębiński

Zderzenie osobówek na wjeździe do Pruszkowa

Około godz. 12.30 na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Partyzantów w Pruszkowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Wjazd do miasta od strony Warszawy jest zablokowany, policja kieruje na objazdy.

Sytuacja na miejscu wygląda dość poważnie, pracują służby ratunkowe. Co wiemy na temat samego zdarzenia? – Droga do Pruszkowa od strony Warszawy jest zablokowana. Zderzyły się samochody osobowe, kia i chrysler. W każdym z aut podróżowały trzy osoby. W tej chwili trwa badanie kobiet, które prowadziły auta. Do szpitali w Warszawie przewieziono już dwie pasażerki – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Pozostałych uczestników ruchu policjanci kierują na objazdy ul. Partyzantów i przez skrzyżowanie przy Tesco w Piastowie. W przeciwnym kierunku można przejechać bez większych utrudnień.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 15

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

ja wiem to wina kierowcy bmw i motocyklisty

Wilku

Przecież to skrzyżowanie nie było w ogóle przebudowywane w ramach przebudowy wąskiego gardła, więc o jakim projektowaniu mówicie? Miejcie pretensje do MZDW, że przebudowa nie objęła skrzyżowania, bo wtedy na pewno zrobiliby lewoskręty.

Gość

Skrzyżowanie zaprojektowane bardzo słabo. Wąskie gardło nadal zostaje, bo skręcający w lewo blokują jeden pas, nie wspominając o tym, że skręt w lewo również jest mocno utrudniony. Przejeżdżając tamtędy codziennie myślę że zaprojektował jej jakiś cymbał.

Kierowca

Najlepsze że po zlikwidowaniu objazdów nikt nie zmienił czasu zmiany świateł 70 sekund stania w alejach i czasem wyjeżdżają 3 samochody z partyzantów ...

Sperber

Oba mogły mieć zielone światło, tylko że jedno z nich skręcało w lewo i zapomniało o zasadzie : "NIE WIDZĘ, NIE JADĘ"

Gość

Rzeczywiście to skrzyżowanie projektował wyjątkowy debil.Czy tak trudno przewidzieć że brak lewoskrętu będzie generował korki oraz niebezpieczne sytuacje?

Misio

@Gość2018.04.14 15:17 niekoniecznie ktoś wjechał na czerwonym. równie dobrze wystarczy ze "lewoskret" przy skręcie (na skrzyżowaniu)włączył kierunek jak już skręca ze zamieża skręcić a jadacy za nim nie zdążył wyhamować. 2 wariant Lewoskręt właczył kierunek jadący za nim chciałgo ominąć i walną w tych co jadą prosto prawym pasem. Jak widzisz nie musisz gnać na "czeronym" Ja taką sytuację miałem dzień wcześniej idiota "przypomniał" sobie że chce skręcić do Tworek właczył kierunek na samej krzyżówce gdzie dla naszego ruchu -wzdłóż jerozolimskich było zielone i jadący za nim "chciał go ominąc" i zajechał mi drogę. Dobrze że prawoskręt był wolny to uciekłem.

Por que

A ktoś może wie dlaczego tak długie światła zielone są dla Partyzantów? Często stoję tam na czerwonym na Jerozolimskich patrząc jak w ciągu kolejnych sekund z Partyzantów wyjeżdżają pojazdy widmo popychane przez wiatr.

Gość

Dlaczego podczas przebudowy wąskiego gardła nie uwzględniono lewoskrętu w ul. Partyzantów i od strony Warszawy do Tworek ? Czy to projektował ten sam nieudacznik co ślepą kiszkę Woj. Polskiego z Działkową i ul. Przyszłości ? Nie wróżę mu długiej przyszłości w zawodzie.

none

Popieram - tam powinny być wydzielone pasy do lewoskrętów/zawracania z dedykowanym ustawieniem świateł tak, aby można było skręcić bez kolizji z samochodami jadącymi z naprzeciwka.

Gość

Dlaczego przebudowując wąskie gardło nie uwzględniono lewoskrętu w ul. Partyzantów i od strony Warszawy do Tworek ? Czy to projektowałał ten sam nieudacznik co ślepą kiszkę Woj.Polskiego, Działkową i Przyszłości ?

Gość

Dwie kobiety sie spotkaly.

Gość

Proste skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Masz czerwone a nawet późne żółte - NIE JEDZIESZ. Jeśli na takim skrzyżowaniu jest wypadek czy kolizja to nie ma innej opcji. Ktoś wjechał na czerwonym. Polscy kierowcy są najlepszymi na świecie. Czerwone światło jest dla baranów

Gość

Tworki blisko

Gośćxxxx

Kia to nie samochód