°


Anna Zwolińska

Zderzenie osobówek w Piastowie

Przed godz. 10.00 na ul. Warszawskiej w Piastowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Są utrudnienia w ruchu.

Informację o wypadku na wysokości siedziby OSP w Piastowie otrzymaliśmy od jednego z czytelników za pośrednictwem naszej facebookowej skrzynki. – Na skrzyżowaniu przy OSP w Piastowie zderzyły się dwa samochody osobowe, droga zablokowana – czytamy w wiadomości.

Doniesienia czytelnika potwierdza pruszkowska policja. – Zgłoszenie otrzymaliśmy około godz. 9.40. Pojazd marki ford poruszał się ul. Warszawską w stronę Ursusa, volksvagen od strony Ursusa skręcał w lewo. Doszło do zderzenia tych samochodów. W jego wyniku kierowca volkswagena został przewieziony na badania do szpitala – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policjiw Pruszkowie.

Jak dodaje, dwa pasy w stronę Ursusa są zablokowane. W przeciwnym kierunku ruch odbywa się po jednym wolnym pasie. Utrudnienia mogą potrwać około dwóch godzin.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

osp

Kierowca Forda zapatrzył się na nowy służbowy samochód burmistrz Fiat Tipo SW czerwony śmigający przed nim, no bo stara Skoda została rozbita .......

Olo

Według świadków VW miał zielone a Ford późne zielone

Gość

To skrzyżowanie ma żle ustawione światła .Od dawna . A tak w ogóle nareszcie napisali o Piastowie -- bo wypadek dwóch gamoni i wszystko stoi .A nic innego sie nie dzieje w Piastowie ?????????????? Targ i okolice to wielki skandal i wizytówka dla włodarzy miasta ---bród , wszędobylskie śmiecie nawierzchnia placu targowego i okolic tragiczna .Można nogi połamać --- niesprzatane od dawna.W tym syfie sprzedają ciastka -pieczywo--mieso --wędlinę itd... Gdzie SANEPID ?????????????? Gdzie BURMISTRZ ???????????? Okolice sklepów i przystanków drugi skandal !!!!!!!!!! Wszędobylskie śmiecie i psie odchody --- na boisku również gdzie urzędują dzieci . Okolice sklepów przy Wysockiego MOKPOL i DELIX- takiego brudu dookoła to nawet w najgorszych czasach nie było .Gdzie SANEPID ?????????? i władze Spółdzielni i Miasta . Kiedy wreszcie ktoś za to niechlujstwo odpowie ? mamy XXI wiek a nie Średniowiecze!

Gość

Pominąwszy ten wypadek. Skrzyżowanie na którym dwa razy zdarzyło mi się uniknąć wypadku, tylko dlatego, że od razu nie ruszyłem z zielonego od strony stacji, w kierunku szkoły. Ludzie tam ignorują czerwone światło.

Gość

A tam dzis swieto dyszla biznesmeni ze straganow zjechali

Gość

Potrzeba blokowac droge na tyle czasu ,przeciez to jest ewidentna wina kierowcy VW, zrobic zdjecia ,uprzatnac jezdnie i po sprawie .Papierowa robota poza jezdnia .

Gość

Co to jest volksvagen?

Gość

Piastun nawalil???