19° Sobota
22 Września


Czytelnik Konrad

Zderzenie tira i osobówki

W miejscowości Tłuste (gmina Grodzisk Mazowiecki) doszło do zderzenia tira z samochodem osobowym. Nikomu nic się nie stało.

Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z naszych czytelników. – Osobowy samochód zmiażdżony przez TIRa – napisał Konrad na adres kontakt@wpr24.pl.

Zdarzenie wyglądało groźnie, ale nikt nie odniósł obrażeń. – Przed 13.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu w miejscowości Tłuste. Na miejscu pojawiły się: policja, straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Samochód osobowy wjechał w tira – podaje bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowiecki. – Osobówką podróżowały trzy osoby, tirem jedna. Wszyscy zostali przebadani, jednak nikt nie odniósł poważnych obrażeń – dodaje.

Akcja trwała godzinę. – Odłączyliśmy akumulatory, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz sprzątnęliśmy płyny, które wyciekły z pojazdów. Utrudnienia w ruchu nie trwały zbyt długo – mówi bryg. Tryniszewski.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprnedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Moje ulubione przejście ,którym codzienne odprowadzam dzieci na autobus do szkoły

Gość

ponioslo kierowce osobowki

Gość

Poza tematem wypadku: to jest to przejście dla pieszych co to od 2 lat GDDKiA przenosi 100 metrów bliżej Kłudzienka i jakoś nie może przenieść? Strasznie to skomplikowane zadanie... Może WPR się tym zainteresuje?

wyborca PiS

Po co mi przestrzegać prawa skoro sądy są już nasze :-)

Gość

do TED a gdzie tam jest mowa o wyborcy PIS,? chyba w twojej chorej główce, lecz się

Ted

Jakim trzeba być wyborcą PiS-u ( de..lem) żeby na zakręcie o 90 stopni za którym nic nie widać jechać szybciej niż 40 kilometrów na godzinę ....

Altani

Strój pana "strażaka" bardzo profesjonalny