Zderzenie w Pruszkowie

RSS Drukuj A | A
Data publikacji: 2012-10-25 20:12:46

wpr24

​​Przed godz. 19.30 na skrzyżowaniu ulic Ewy i Andrzeja w Pruszkowie doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. Kierowcom nic się nie stało, ale do szpitala na badania zostało zabrane małe dziecko.

W zderzeniu brały udział trzy osobówki: renault, BMW, oraz ford. Na miejscu są  dwa zastępy straży pożarnej oraz policjanci, którzy prowadzą rutynowe czynności mające na celu ustalić szczegółowy przebieg zdarzeń. – Na miejscu funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego zbierają informacje, przesłuchują kierowców. Dopiero po zebraniu odpowiedniego materiału będzie możliwe ustalenie, co tak naprawdę się wydarzyło – mówi podkom. Andrzej Browarek z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Na razie nie zakwalifikowaliśmy tego zdarzenia drogowego. Gdy będzie wiadomo, czy dziecko doznało obrażeń, czy nie, stwierdzimy czy doszło do wypadku, czy kolizji – dodaje.

W czasie działań policji w okolicach miejsca zdarzenia ruch innych pojazdów może być utrudniony.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Podobne wiadomości

Poszukiwany sprawca wypadku

RUSIEC Policja wciąż poszukuje sprawcy przedwczorajszego (29 września) wypadku. Ranna pasażerka usiłowała przekonać, że to ona prowadziła auto, ale funkcjonariusze odrzucają podaną przez nią wersję zdarzenia.

Pijany spowodował wypadek

RUSIEC Wczoraj w nocy w Ruścu zderzyły się czołowo dwa samochody. Według nieoficjalnych ustaleń kierowca jednego z nich był pijany i uciekł z miejsca zdarzenia. Policja jeszcze prowadzi w tej sprawie czynności i odmawia podania szczegółów.

Utrudnienia w dostawie wody

PRUSZKÓW Doszło do kolejnej awarii magistrali wodociągowej w al. Wojska Polskiego. Jej usuwaniem wodociągowcy zajęli się dziś rano (29 bm.), a to oznacza spadek ciśnienia lub zupełny brak wody.

Daj nam znać! Wysyłaj zdjęcia, filmy!

Byłeś świadkiem wypadku
lub dramatycznego zdarzenia?
Coś cię zaskoczyło lub rozzłościło?

Wyślij SMS lub MMS na numer 600 924 925

Wyślij e-mail na kontakt@wpr24.pl

Wyślij zdjęcie / video przez formularz