24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
pixabay.com

„Zdrowa niedziela”, czyli darmowe badania profilaktyczne

W najbliższą niedzielę w Pruszkowie okazja, aby skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych. Piknik medyczny odbędzie się przy kościele św. Kazimierza.

W trakcie pikniku zostaną przeprowadzone badania profilaktyczne w kierunku astmy, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego oraz chorób serca. Będzie można również spotkać się z lekarzami ginekologami i położnymi, uzyskać konsultacje dotyczące laktacji i opieki okołoporodowej oraz zrobić USG 4D.

Wiedzą o tym jak unikać poważnych schorzeń podzielą się też specjaliści z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Pruszkowie. Do nich kierować można m.in. pytania o boreliozę i zagrożenia związane z chorobami przenoszonymi przez kleszcze.

Swoje stanowiska będą miały również Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna oraz Zespół Ośrodków Wsparcia z Piastowa. Będzie można przy nich uzyskać darmową konsultację prowadzoną przez psychologów, pedagogów, logopedów oraz specjalistów od profilaktyki uzależnień, przemocy i szeroko pojętego kryzysu. Swój udział w imprezie zapowiedziało Stowarzyszenie Braci Ubogich oraz Pruszkowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich Socjus.

Piknik Medyczny „Zdrowa niedziela w Powiecie Pruszkowskim” odbędzie się w niedzielę, 27 maja, w godz. 9.00-14.00 przy Kościele św. Kazimierza w Pruszkowie (ul. Kraszewskiego 23).

Szczegóły dostępne są tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do gościa z 06.25- nie rób k...z logiki

Gość

do gościa z 17:48 - uzmysławiam ci ,że zanim Oni stali się emerytami to ty byłeś smarkiem i Oni na ciebie pracowali ,a fe.

Gość

Przyjdą znowu emeryci ! A ten normalny co na nich pracuje po 10-12h nie ma szans!

Abadon

Bardzo pożyteczna inicjatywa , prosimy o więcej również w innych miastach