27° Środa
19 Września


Archiwum

Zginął mężczyzna przygnieciony przez naczepę

Nieszczęśliwy wypadek w Mosznie. W nocy mężczyzna został przygnieciony przez naczepę i w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Informację o zdarzeniu przekazał nam jeden z naszych czytelników. – W nocy z 5 na 6 października w parku Millenium w Mosznie miał miejsce wypadek. Naczepa przygniotła mężczyznę – czytamy w wiadomości.

Policja bada okoliczności zdarzenia. – W nocy ciągnik siodłowy z naczepą przygniótł 62-letniego mężczyznę. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł. Nie możemy powiedzieć, że do zdarzenia doszło w związku z wichurami. W sprawie będzie prowadzone śledztwo – wyjaśnia podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

brwinowianin

A czy to nie jest już kolejny taki sam "INCYDENT" ? Zdaje się miesiąc temu zginął w tym samym miejscu i w podobnych okolicznościach mężczyzna lat40 ? !

pis

w sokolowie w ochronnie najgorszye scierwo to ta siwa , stare babsko niewyżyte seksualnie

z serafin

co ty możesz wiedzieć , ja pracowałam w sluzbie bezpieczeństwa przez 20 lat i jestem z tego dumna

patryiota

Do kierowcy , ochrona w panattonim to zlepek byłych ubekow i milicjantow , najgorszy syf jaki istnieje .Pozdrawiam kumatych

kierowca

Kwestja czasu jest jak podobna tragedja wydarzy się w Sokolowie na magazynach Panattoni . Brak organizacji ruchu , bałagan , agencja ochrony spiaca i pijaca w nocy . Może ktoś się tym wreszcie zajmie

Gość

Brak oświetlenia na terenie. Trzeci wypadek w tym dwa śmiertelne na tym terenie . Brawo. KAŻDY Z TYCH PRACOWNIKÓW NIE PRZEPRACOWAŁ DWÓCH DNI I ZGINĄŁ .CO TO SIĘ KU... DZIEJE ZRÓBCIE COŚ ..

Gość

DHl

Gość

niektórzy ukraińcy na magazynach pracują po 24 godziny jednym ciurkiem im w głowi tylko stawka x ilość godzin gdzie jest PIP -a

Gość

Ciekawe pod jaka firma??

Gość

Już 2 kierowców tam zginęło

Gość

wszytskie te magazyny, zarówno w mosznie i pruszkowie to jeden wielki syf...