19° Sobota
22 Września


Archiwum

Zgon starszego mężczyzny w Biedronce

W sobotni poranek doszło do dramatycznego zdarzenia w sklepie sieci Biedronka w Pruszkowie. 83-letni mężczyzna podczas zakupów nagle upadł i zmarł. Sklep zamknięto, czynności na miejscu prowadziła policja.

Informacje o tym, że coś niepokojącego wydarzyło się w Biedronce przy ul. Komorowskiej w Pruszkowie za pośrednictwem skrzynki kontakt@wpr24.pl przekazali nam czytelnicy. Z ich relacji wynikało, że przed sklepem pojawiła się policja, a sam dyskont zamknięto.

O szczegóły zdarzenia zapytaliśmy pruszkowską policję. Niestety, potwierdziły się doniesienia o tym, że na terenie marketu zmarł mężczyzna, który robił tam zakupy. – 83-latek przyszedł na zakupy, upadł i zmarł. Śmierć prawdopodobnie nastąpiła z przyczyn naturalnych. Sklep został zamknięty w celu przeprowadzenia konieczych czynności – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 20

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

FD

Ta strona (czytaj zarządzający) przyzwala na hejt. Może czas najwyższy podjąć jakieś kroki przeciw "redaktorom i dziennikarzom". Są to osoby znane z imienia i nazwiska, jak temat ich przerasta, to może czas zamknąć ten "interes".

Gość

Szkoda faceta, jak to w "biednej romce" powaliła go jakość !

Miroslaw

kròtko powiem WPR24 jak też dziennikarstwo toleruje te chamstwa a moderator tym bardziej.Szkoda,że Pani Redaktor Naczelna popiera to i dopuszcza .Mirosław prawdziwy Rodowity Pruszkowiak.PS.Wyrazy współczucia dla rodziny śp.Pana składa Mirosław.

Brwinów z tobą

To był starszy człowiek, ale przez wiele lat swojego życia niósł pomoc innym ludziom, bo był strażakiem.Wstyd mi za to co piszecie ludzie !!! Zygmunt jesteśmy z tobą, pełny szacunek.

Boją się oj boją

@ Boją się jego pióra - pruszkowskie dziennikarstwo w wykonaniu tego pożal się Boże "portalu" jest płaskie i niskie jak uliczny chodnik. Na nic krytyka - skoro wydaje im się że za swoje teksty zasługują na pulitzera. A tu okazuje się, że jak nie błędy ortograficzne, interpunkcyjne, stylistyczne i logiczne to wypisywanie zmyslonych historii dla podtrzymania kontentu. Chwalenie się czytelnikami, którzy donoszą w kazdej sprawie jak nikt nawet nie zawraca sobie głowy takimi pierdołami jakie tu wypisują. Do tego przepisywanie informacji od konkurencji i to po paru dniach... Żenada, żenada i jeszcze raz żenada. Ten co to cenzuruje - nawet jak tego nie opublikuje to niech przekaże tym co te banialuki wypisują - co myslą o nich czytelnicy. Łowca talentów z "Gościa Niedzielnego", ani jakiegokolwiek innego prawdziwego wydawnictwa - czytając te wypociny - współpracy nie zaproponuje. Ktoś wam wreszcie to musi powiedzieć.

Gość

te forum dawno już osiągnęło poziom dna, wystarczy połozyć się i zapukać i usłyszysz ,,kto tam,,

Boją się jego pióra

Kiedyś napisałem komentarz krytyczny pod kątem poziomu dziennikarstwa na wpr. Oczywiście nie został opublikowany, cenzura. Potem napisałem 2 raz - sytuacja powtórzyła sił. Tutaj cała masa komentarzy poniżej jakiegokolwiek poziomu jakoś została zaakceptowana... Pytam się, jakimi kryteriami kieruje się cenzor publikujacy komentarze???!!! Tą wypowiedź też usunięcie????

Gość

Kto wypisuje takie chamskie komentarze? Dresy z kapturami na pustych łysych łbach.

Gość

Patologia Pruszkowska śmieje sie z czyjegoś nieszczęścia, bo u nich na melinie to normalka. Tez po ryju mogę nakłaść, pojeby bez mózgu, przychlasty jedne. Wielka tragedia, i współczucie dla rodziny.

Gośćolo

Obszczymurki pruszkowskie nie potrafią uszanować czyjejś tragedii. Za takie coś to w ryj dać mogę dać.

Gość

Strasznie smutne

FD

To, że idioci piszą idiotyczne komentarze, to jedno. Ale kim jest osoba, która je zatwierdza?!

Gość

Gość

Jak czytam komentarze dotyczące tego smutnego wydarzenia, to zastanawiam się nad tym jak można być tak prymitywnym aby w obliczu nieszczęścia innego człowieka pisać takie rzeczy. Niestety byłam obecna przy tej tragedii i ciężko mi pozbierać się . Może jak ktoś z piszących te chamskie komentarze doświadczy podobnej sytuacji i ktoś z waszych najbliższych nie wróci kiedyś do domu bo śmierć po niego przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie - zrozumie ze aa sprawy z których się nie drwi

X

Czy moderator nie może wycinać komentarzy ewidentnych idiotów? Jakim trzeba być jełopem, żeby robić sobie żarty z czyjejś śmierci?

Gość

Ale jesteście żałośni. Umarł człowiek. 83 lata. Czyli Ktoś, kto pamięta całą powojenną przeszłość i mógłby opowiedzieć setki ciekawych historii. Zapewne komuś umarł ojciec, dziadek. A wy anonimowo obracacie sobie czyjąś śmierć, w żarciki. Może poszedł wnuczce, rodzinie kupić śniadanie. Żałośni ludzie jesteście i biedni intelektualnie.

Gość

Ludzie ogarnijcie się , nie żartujcie z czyjejś śmierci... wasze wypowiedzi świadczą o waszym poziomie...

Gość

Wstyd, że takie są komentarze. Znieczulica i beznadzieja, nie mówiąc o glupocie. Jest to ludzka tragedia!

Darek

:( Smutne!

Gość Aga P

Witam! Może byście się ludzie powstrzymali od tych idiotycznych komentarzy. Ciekawe jakby to się przydarzyło komuś z Waszej rodziny?! Miło by Wam było czytać te głupoty albo usłyszeć od kogoś innego o nich?!