°


czytelnik

Złodziej wpadł po pościgu

Pruszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł samochód z jednej z posesji w Komorowie. Nie obyło się bez pościgu.

– Koło 2.00–2.30 rondo ks. Popiełuszki. Pościg policyjny za autem, w skutek auto uderzyło w słupek od stojącej reklamy. Po chwili pojawiło się parę radiowozów. Mężczyzna został zatrzymany – czytamy w wiadomości SMS przysłanej na numer kontaktowy 600 924 925.

Policjanci z pruszkowskiej komendy potwierdzają informacje o zdarzeniu. – Pościg miał miejsce w nocy z 5 na 6 stycznia. Policjanci ścigali złodzieja, który w Komorowie ukradł samochód. Mężczyzna został zatrzymany. Więcej szczegółów będziemy mogli zdradzić za kilka dni – mówi nam asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruskowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
 


Anna Sołtysiak
anna.soltysiak@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

janek

dokładnie ! obcinać ręce i puszczać wolno , znaczy nie tamować krwawienia

Gość

Chyba, że "mańkut" wtedy lewą!

Gośćktoślepszy

Lewa również upie.......lić

Zzz

Obciąć prawą rękę, nie zamykać szkoda kasy.