30° Czwartek
21 Czerwca

Pią

Sob

NieJakub Małkiński

Znamy termin otwarcia kasy biletowej w Brwinowie

Koleje Mazowieckie poinformowały, że kasa biletowa w Brwinowie zostanie otwarta już 9 września! Szczegóły znajdziecie w artykule.

To dobra informacja dla mieszkańców gminy Brwinów. Po zamieszaniu biletowych, o którym informowaliśmy już wcześniej na portalu WPR24.pl, nastąpił szczęśliwy finał. – Lokalizacja kasy biletowej w Brwinowie została już ustalona. Będzie się ona znajdowała przy ulicy Wilsona 2 obok Gminnego Ośrodka Kultury w pobliżu przystanków Zastępczej Komunikacji Autobusowej (ZG, ZB). Kasa będzie funkcjonowała od 9 września od godziny 12.00 do 22.00. Od 10 września (niedziela) kasa biletowa będzie czynna codziennie w godz. 4.00-22.00 – czytamy w komunikacie Kolei Mazowieckich.

Z powodu otwarcia kasy biletowej kierownicy pociągów będą dostępni w pojazdach zastępczej komunikacji autobusowej ZB i ZBA do 11 września do godz. 18. 

I to nie koniec dobrych informacji. KM podjęły decyzję o korekcie rozkładu jazdy linii ZB. Od 11 września trzy kursy ZBA w porannym szczycie komunikacyjnym w kierunku Warszawy będą realizowane przez autostradę A2 i drogę szybkiego ruchu S2. Są to kursy autobusów wyruszających z Brwinowa o godz.: 6.34, 7.04, 7.34. Szczegóły tutaj.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do @Gość Przecież to właśnie Kosiński te zmiany wywalczył w PKP. PKP samo z siebie nic nie robiło.

Gość przejezdny

Można? Można. Trzeba tylko chcieć. A sadził się Kosiński, jak mógł. A trzeba było o tym problemie myśleć co najmniej na miesiąc przed zamknięciem linii kolejowej. Tak się robi w cywilizowanych miejscach, ale nie w polskich wiochach.