28° Wtorek
19 Czerwca

Śr

Anna Sołtysiak

Zniszczyli samochody na Działkowej

W okolicach ul. Działkowej w Pruszkowie wandale zniszczyli trzy samochody. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

O zdarzeniu poinformował nas jeden z naszych czytelników. – Na ul. Działkowej i w okolicach zniszczono samochody. Pourywane lusterka, powybijane szyby – napisał Michał. 

Policja otrzymała zgłoszenie dotyczące aktów wandalizmu i wyjaśnia okoliczności. – W niedzielę (14 maja – red.) w rejonie ulic: Działkowa, Jasna, Dębowa doszło do uszkodzenia trzech pojazdów. Sprawcy pourywali lusterka i wybili szyby. Trwają czynności wyjaśniające – podaje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. 

To nie pierwsza sprawa dotycząca dewastacji pojazdów w Pruszkowie. W ubiegłym roku kilkukrotnie informowaliśmy o podobnych przypadkach. Aż 34 pojazdy na ul. Chopina i Sobieskiego zostały porysowane, a wielu poprzebijano opony. Sytuacja miała miejsce w lipcu. Z kolei na przełomie sierpnia i września złodzieje dokonywali kradzieży z aut zaparkowanych przy pruszkowskich ulicach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Jakub Małkiński
jakub.malkinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 23

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

WawaLove

Ludzie, w czym Wam przeszkadzają mieszkańcy Parzniewa ? Zajmują Wasze miejsca parkingowe, czy może pracują w pruszkowie za niższą stawkę żeby Wam odebrać pracę ? Całym złem to Wy jesteście jadąc codziennie do Warszawy, parkując w miejscach za które nie płacicie. Jesteście w Stolicy pośmiewiskiem ale do Was to nie dociera, nie potraficie nawet skręcać w lewo ! Parzniew w żaden sposób nie jest z Wami związany, wieć nie komentujcie.

Gośćolo

Witam zebrany tu plebs i od razu zaznaczę że wali mnie gdzie ludziska parkują swoje szroty. Do książki i pacierza biedoto pruszkowska bo skończycie jak wasi rodzice na blokowiskach w ciasnych mieszkaniach. Ja słoik wam to mowie.

Parzniew

Nie ma większego słoja niż pruszkowiak zapie...jący do pracy w Warszawie.

Gość

Agrezor to jakiś pruszkowski król słoików?

Hans

W komentarzach czytam, że rodowici pruszkowianie uważają , że słoików tak się powinno traktować i odstraszać kopaniem samochodów od ich pięknego miasta. Ale nie dochodzi to do ich pustej i zapijaczonej głowy, że gdyby nie słoiki to nie mieli by nawet wody w kranie... Bo po co skoro i tak się nie myją... A takiemu agrezorowi co rozbija samochody zrobiłbym steryluzację i puścił wolno, niech piszczy kobiecym głosem.

Gość

na szopena przy alkoholowym sklepie i na kubusia tez nie lepiej a patroli brak . zbieg okoliczności???

Gość

do Gość 2017.05.16 14:00 żal tyłek ściska że inni coś mają ? a tu kredyty cisną , żona warczy żeś gamoń , szef opieprza żeś leń , dzieci mają ciebie w du.... to chociaż tutaj wylejesz złość. pakuj zabawki chłopku i wracaj na wioskę do kolegów baranów leczyć kumpleksy ;-) życie to nie ch... życie jest twarde :-DD

1974

Czy ktoś z tu piszących pamięta dni Pruszkowa z lat dziewięćdziesiątych. SŁOIKI NIE MAJA GŁOSU!!! To były czasy co!

lim

gapcio musiałbym na drugą stronę Działkowej się przenieść na "rodzinne" śmieci. ;-) Także wiesz chłopie różnie to bywa z odległością słoika od spiżarni .

@Gapcio

Czytaj ze zrozumieniem i pisz na temat, a będzie ci łatwiej w życiu człowieku z betonu

@Gość9.00

Nie, nie tam tylko w twojej zapyziałej "metropolii" jaskiniowcu

Gość

klucze do nowiutkich mieszkań komunalnych za darmoche , to co tu robić żeby się nie nudziło

Maurycy

To okolica gdzie mieszkają tysiące alkoholików i narkomanów. Ceny mieszkań ciągle spadają, tuż obok żyją na parzniewskich bagnach słoiki. Ich dzieciom może uda się stąd wyrwać, zanim na ścianach mieszkań pojawią się pierwsze pęknięcia.

Gość3

Zamknąć Monopolowy na Działkowej czynny 24h i sprawa sama się załatwi.

Gość

gość 09:00 : masz kompleksy? ale to nie ty to zrobiłeś?

Gość

Jak wzywalismy policję do pijanow kibiców, którzy darli ryje o 2 w nocy, to ta jechała dobre 25 minut aż się chłopakom znudziło i poszli. Pewnie darli się gdzieś indziej i tam wybijali szyby.

Gapcio

Mieszkańcom osiedla Parzniew ponownie współczuję jak nie smród to hałas z torów a teraz ten incydent nic tylko się spakować i wracać powrotem na wieś na łono natury w otoczeniu zwierząt gospodarstwa domowego tam nie będzie śmierdzieć nie będzie hałasu .....

Nem

Samochody zostały zdewastowane przy ulicy wzdłuż pawilonów gdzie jest m.in. pizzeria. Sprawców podobno na miejscu zatrzymała policja. Jeden z samochodów był skopany, w drugim wypite zostały szyby, a dwa kolejne miały pourywane lusterka. Patologia jakich tu wiele. Zamiast wystawiać mandaty to wysłać takich do kamieniołomu..

@Gość 9.29

Winowajca ?

eMka

a może Policja zaczęłaby w końcu patrolować zamiast figurować..

Gość

Pewnie to samo popaprane towarzystwo które niszczyło samochody przy Wojska Polskiego pod blokiem , ale nic dziwnego Policja rozkłada ręce twierdząc ze nie maja podstaw do zatrzymania tego szemranego towarzystwa ....

Gość

Czy to tam gdzie wieśniaki z pięknych parzniewskich bloków przyżydzili na miejsce postojowe i parkują w półmetrowym błocie?

Gość

Patlogia Osiedla Staszica i tyle w tym temacie