°


Arkadiusz Kosiński

Znów utrudnienia w tunelu. Ruch wahadłow

Kolejna odsłona utrudnień w centrum Brwinowa związanych z remontem wiaduktu kolejowego. W tunelu pod torami na dwa tygodnie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Zmian w organizacji ruchu kierowcy mogą spodziewać się już w najbliższy poniedziałek. – W związku z pracami przy modernizacji linii kolejowej od poniedziałku, 26 lutego, od godz. 10.00 zostanie wprowadzony w Brwinowie ruch wahadłowy pod wiaduktem kolejowym. Na odcinku od Rynku do ronda Kowalskiego będzie działać sygnalizacja świetlna, a kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami – informuje urząd gminy w Brwinowie.

Utrudnienia mają związek z modernizacją podmiejskiej linii kolejowej. – Zmiana organizacji ruchu spowodowana jest przez prace związane z odbudową zachodniego przyczółka wiaduktu kolejowego. Intercor, wykonawca prac na linii kolejowej nr 447, zapowiedział zamknięcie połowy jezdni w tunelu przez dwa tygodnie. Całodobowy ruch wahadłowy w tunelu może znacznie spowolnić przejazd przez Brwinów – czytamy w komunikacie brwinowskiego magistratu.

Ograniczenia nie dotyczą pieszych. Chodnik w tunelu będzie cały czas dostępny.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 7

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ziomal pewnie z trójmiasta Moszna,Krosna i Koszajec a w Brwinowie zakupy robi i się wymądrza.

leon zawodowiec

mam nadzieję że PKP naprawi potem zniszczoną jezdnię w tunelu ? Generalnie jadąc przez brwinowski tunel można popaść w depresję, szare brudne ściany, odpadające tynki, a teraz dojdzie jeszcze zniszczona nawierzchnia jezdni ?! BRAVO !

Amicus

Jako mieszkaniec Brwinowa, w pełni popieram opinię Ziomala.

Gość

Ziomal - artykuł nie był o tym czy Brwinów to wioska czy nie. Jeśli nie masz nic sensownego do napisania to nie zaśmiecaj forum. Przy okazji zauważ, że artykuł nie rozważał również czy jesteś idiota czy nie, dlatego nie będę się o tym wypowiadał.

Gość

Bo po co zbudować drugi przejazd. Lepiej wszystko zostawić na starym, gdzie jak trzaśnie pompa w deszczu albo pkp robi remont to całe miasto jest sparaliżowane...

Gość

Kolejny Armagedon...

Ziomal

Brwinów to wioska gdyby nie tory i przystanek PKP nikt by nie słyszał o tej miejscowości