°


Arkadiusz Kosiński

Znów utrudnienia w tunelu. Ruch wahadłowy

Kolejna odsłona utrudnień w centrum Brwinowa związanych z remontem wiaduktu kolejowego. W tunelu pod torami na dwa tygodnie wprowadzony zostanie ruch wahadłowy.

Zmian w organizacji ruchu kierowcy mogą spodziewać się już w najbliższy poniedziałek. – W związku z pracami przy modernizacji linii kolejowej od poniedziałku, 26 lutego, od godz. 10.00 zostanie wprowadzony w Brwinowie ruch wahadłowy pod wiaduktem kolejowym. Na odcinku od Rynku do ronda Kowalskiego będzie działać sygnalizacja świetlna, a kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami – informuje urząd gminy w Brwinowie.

Utrudnienia mają związek z modernizacją podmiejskiej linii kolejowej. – Zmiana organizacji ruchu spowodowana jest przez prace związane z odbudową zachodniego przyczółka wiaduktu kolejowego. Intercor, wykonawca prac na linii kolejowej nr 447, zapowiedział zamknięcie połowy jezdni w tunelu przez dwa tygodnie. Całodobowy ruch wahadłowy w tunelu może znacznie spowolnić przejazd przez Brwinów – czytamy w komunikacie brwinowskiego magistratu.

Ograniczenia nie dotyczą pieszych. Chodnik w tunelu będzie cały czas dostępny.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 4

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

"Pyta"to brzydkie słowo...

pasażer

Jest 19 i nadal jest bałagan. A na budowie praca wre że hej ;) czyli stoi samo rusztowanie. PKP sparaliżowało komunikację zastępczą i lokalną przy okazji.

miejscowy

moje 8-letnie dziecko: " Tato, przecież to osiedle zaczęli później budować od peronu i już je skończyli, to przecież chyba łatwiej jest zbudować peron niż takie duże domy? - pyta. "

Kierowca

Między 7:30 - 8:30 a potem 16:00-17:30 będzie totalny bałagan. Miasto poprostu stanie.Współczucia dla karetek,straży pożarnej i policji.