19° Czwartek
18 Października

Pią

Sob
Facebook Dobro Wspólne

Znów wahadło w tunelu. I to przez dwa tygodnie...

Tuż po świętach w centrum Brwinowa znów szykują się spore utrudnienia dla kierowców. W tunelu pod remontowanymi torami kolejowymi znów pojawi się sygnalizacja świetlna i ruch wahadłowy.

Ze swobodnym przejazdem przez tunel kierowcy pożegnają się w środę. – Po krótkiej świątecznej przerwie ruszą znów prace przy modernizacji linii kolejowej. W tunelu w Brwinowie zostanie ponownie wprowadzony ruch wahadłowy. Zmieniona organizacja ruchu będzie obowiązywać od 4 kwietnia od godz. 10.00 do 18 kwietnia do godz. 12.00 – informuje brwinowski urząd gminy.

Z podobnymi utrudnieniami kierowcy przejeżdżający przez Brwinów borykali się ostatnich tygodniach już kilkukrotnie. Praktyka pozakała, że zwłaszczaw porannym szczycie przejazd na drugą stronę torów zajmuje w tym miejscu dużo więcej czasu. Aby uniknąć tych problemów, warto wybrać objazdy.

A co tym razem będzie się działo na wiadukcie? – Wykonawca modernizacji linii kolejowej nr 447 zdemontował już oba przęsła wiaduktu. Prace przy pierwszym przyczółku prowadzone były na przełomie lutego i marca, wówczas kierowcy przez dwa tygodnie doświadczali utrudnień związanych z wprowadzeniem ruchu wahadłowego. Teraz nadszedł czas na drugi przyczółek i sytuacja się powtórzy. Rusztowania będą zajmować jeden pas ruchu, a całodobowy ruch wahadłowy wydłuży czas przejazdu przez Brwinów w rejonie przeprawy pod torami. Piesi i rowerzyści będą mogli poruszać się swobodnie, chodnik w tunelu będzie cały czas czynny – czytamy w komunikacie brwinowskiego magistratu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 6

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Do szkoły? Są dwie ,sklepy po obu stronach A Ty do pociągu tam gdzie mieszkales miałeś wyprawę na cały dzień ...oj chyba było daleko po chleb.A tyle jest fajnych miejsc na ziemi.Zeslali Cię do Brwinowa jak na Sybir?mnie siętu podoba .Pozdrawiam.

Gość

A Ty z jakiej wsi ? Może się pochwal ..

Police

Hehehe wieś Brwinów i jeden przejazd. Szkoda mi ludzi którzy muszą jakoś żyć i dojechać do pracy, szkoły, zakupy itp. panie burmisztrzu Arkadiuszu Kosiński zacznij myśleć o ludziach i poważnych i inwestycjach. Wymyślanie głupich zarcikow o koncercie Stonsow w Brwinowie. I jeszcze się przyznaje że już od Grudnia wpad na ten "genialny" pomysł. To pokazuje kto Wami i Waszymi podatkami zarządza. Może leczenie w Alfa gdzie standard jest zerowy jeżeli chodzi o opiekę medyczną. No tak ale to po znajomości i prywatne.

Gość

A no czyli rano z autobusami zb nożna się pożegnać, chyba że ktoś inteligentny skieruje tam w końcu żywą osobę do kierowania ruchem

Gość

Jak idą prace nad modernizacją lk 447? Przydałby się informacje na ten temat.

Gość

Tam powinien być ktoś, kto struje ruchem. Światła w tym wydaniu nie sprawdzają się. Korki na rondzie na 30 minut. W samym zagłębieniu zbyt długo czerwone świeci się dla wszystkich.