24° Wtorek
21 Sierpnia

Śr

Czw

Pią

Sob

Nie

Pon
FB Maksym Gołoś

Zrobili przejście, teraz je zamkną

Kolejne utrudnienia związane z remontem linii 447. W poniedziałek kolejarze zamkną tymczasowe przejście przez tory kolejowe.

Tymczasowa przeprawa przez tory kolejowe w Pruszkowie miała ułatwić mieszkańcom przedostanie się na druga stronę torów w czasie zamknięcia tunelu pod torami PKP. Przejście zostało udostępnione mieszkańcom w połowie października, ale teraz zostanie zamknięte. Dlaczego? Jak informuje firma Intercor, wykonawca modernizacji linii 447 Warszawa Włochy – Grodzisk Mazowiecki, wyłączenie z użytkowania przejścia jest konieczne, ponieważ trwają przygotowania do robót odwodnieniowych.

Piesi między południową a północną częścią miasta mogą poruszać się zarówno przejściem pod torami przy Czarnej Drodze, jaki tunelem przy dworcu, który mimo wcześniejszych zapowiedzi nadal jest otwarty.

Kiedy tymczasowe przejście zostanie ponownie udostępnione? Tego kolejarze nie zdradzają.


Anna Zwolińska
anna.zwolinska@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 21

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

przejscie zamkniete i nic sie nie dzieje... cisza.....

xx

troll pisowiec jak zawsze na posterunku, już od samiuuutkiego rana, zły jest bo dopiero poniedzialek, a tu trzeba hejtować a do piątku jeszcze duuużo czasu, buhhaa a jak mi was ,,szkoda,, żałośni klakierzy z kraszewskiego

Gość

Może Maksym zapyta Adamczyka? Przecież się tak dobrze znają...

Gość

do Pisowiec a Kraszewskiego zaorać,

B.KOMUCH

na zdjęciu zrobionego przez p.gołosika to gdzie to jest te przejście pytam . chyba w kobyłce a nie w Pruszkowie.

Pisowiec

do roboty klakierzy z Drzymałej a nie od rana pracujecie stukając w klawiatury .Starostwo do likwidacji lub przenieść do kobyłki .

Gość

do Pisowiec a ile rządzi twój mgr,? prawie 20 lat, a ile gołoś? do roboty klakierzy z Kraszewskiego, już od rana ,,pracują,, stukając w klawiatury

Pisowiec

Golas też nie mieszka baranie w Pruszkowie i tego nie widzisz Potrafi się tylko afiszować w mediach .Kobyłka czeka na niego .

Jak się macie?

Tymczasem Jan wraz z Andrzejem przygotowują się do przecięcia wstęgi na swoim czarnym pomniku.

ach

hahahahahahahahahahahahhahahahaha dla mieszkańców tylko śmiech pozostał, dobrze ,że przynajmniej dbają o nasze samopoczucie dając takie NEWSY

Gość

Ludzie władze miasta nic do tego nie mają Walcie petycje do PKP

Niepruszkowianin

A ja słyszałem że mieszkańcy Pruszkowa w ostatnich wyborach samorządowych specjalnie sobie wybrali takie władze żeby potem na nie narzekać . Tak jak kiedyś jeden chłop ożenił się z brzydką kobietą a potem całe życie ją bił za to że jest brzydką.

Gość

Brak słów na to. Jednak dobre mam wrażenia że na dał żyje w Polsce

Pytam

A co na to władze miasta ? A nic. Jeden nie mieszka w Pruszkowie, drugiemu tylko promowanie w głowie a trzeci bawi sie w harcerza. To jak z takimi sie liczyć.

Gość

Czy będzie zadaszenie na całym peronie czy też pasażerowie będą moknąć jak dotąd?

Gość

Skoro tunel pod peronem nie został zamknięty o czasie należy się spodziewać kilkumiesięcznych opóźnień związanych z oddaniem przystanku.

Gość

Nie moga zamknac tunelupod torami,a to przejscie tymczasowe zostawic.?

Gość

To po cholere je otwierali, jak tunel ktory mial byc zamkniety jest otwary ,a super przejsce zamkna .debilizm .

Gość

Jaka koordynacja prac... Szkoda komentować

Gość

Przejście pod torami przy Czarnej Drodze jest przejściem dzikim. Gdyby tam komuś się coś stało, nikt za to nie odpowiada. Tak więc nie można mówić, że jest to przejście. Dobrze, że jeszcze jest przy dworcu (ale co z windą?). Bo gdyby było zamknięte, to następne było by w kierunku Warszawy, 5 km od Pruszkowa. Czyli w Piastowie. Natomiast w przeciwnym kierunku również 5 km od Pruszkowa. W Brwinowie. No, chyba że wiadukt. Ale chyba prezydent Pruszkowa nie polecał by go pieszym. Raczej wolał by zaproponować te w odległości pięciu kilometrów.

pasażer

Ja to już w ogóle zapomniałem że jest taka linia kolejowa ..:)