27° Niedziela
22 Lipca

Pon

Wt

ŚrPruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt

Zrzutka na doposażenie pruszkowskiego Punktu Adopcyjnego

Trwa internetowa zbiórka pieniędzy na doposażenie Punktu Adopcyjnego dla psów prowadzonego przez Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt. Nawet drobne wpłaty pomogą polepszyć byt czworonogów.

Punkt Adopcyjny dla psiaków prowadzony jest w Pruszkowie od czterech lat. Pomoc i schronienie znajdują w nim bezdomne i porzucone czworonogi. Miejsce wymaga wkładu finansowego, aby mogło pełnić swoją funkcję przez cały rok. Chodzi o montaż oświetlenia i ogrzewania. W tym celu na portalu pomagam.pl powstała zbiórka. – Naszym podopiecznym staramy się zapewnić możliwie jak najlepsze warunki pobytu w ośrodku adopcyjnym, stworzyć im namiastkę domu i dobrze przygotować do adopcji. Nasi wolontariusze codziennie pracują z psami aby szybko przyzwyczaiły się do swojego „nowego człowieka” – tłumaczy Marcel Piątkowski, organizator zbiórki.

– Niektórzy z naszych podopiecznych wymagają jednak większej troski niż pozostali mieszkańcy Punktu Adopcyjnego. Specjalnie dla szczeniaków i psów wiekowych stworzyliśmy Psiedszkole (szczeniakarnia) oraz geriatrię. Niestety, w późnych godzinach wieczornych i przy bardzo niskich temperaturach użyteczność tych obiektów gwałtownie spada. Chcielibyśmy prosić Was o pomóc w zmianie tej sytuacji – czytamy na stronie zrzutki.

Koszt oświetlenia i ogrzewania to 4 tys zł. Z jednej strony niewiele, z drugiej bardzo dużo. Stowarzyszenie nie jest w stanie samodzielnie pokryć tych wydatków. – Biorąc udział w tej zbiórce, poprawiasz warunki bytowe naszych najmłodszych i najstarszych podopiecznych. Bardzo prosimy o wsparcie, oni naprawdę go potrzebują! Pomóż nam pomagać! – apeluje Piątkowski.

Zbiórkę można wesprzeć tu.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


Komentarze | 5

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

do Bolek a ile ty dałeś wielki panie?

Bolek

I co się chwalisz jeden z drugim że pinc dych dałeś? Jak idziesz chlac to 2 razy tyle wydajesz, wielki mi pan się znalazł...

Gość z Brwinowa

Na fb dużo udostępnien. Może się uzbiera. Ode mnie 50 poszlo

Kamil Wnuk

To mi się podoba! a nie jakieś zrzutki księdzu na tacę czy innemu owsikowi. Leci 50 zł, bo się spłukałem przed świętami. Wybaczcie czworonogi :(

Gość

A koszt wynajetego lokalu na powstancow to 2.5 tys. Moze trzeba zrezygnowac z punktu akoro i tak wiecznie zamkniety? I 30tys rocznie w kieszeni.