18° Piątek
19 Października

Sob

Czytelnik

Zwłoki mężczyzny na słupie. Samobójstwo?

Makabryczne odkrycie w Grodzisku. We wtorek nad ranem na skrzyżowaniu ulic Szkolnej i K. Mloska znaleziono zwłoki mężczyzny. Ciało wisiało na słupie...

Pierwsze informacje o tym, że w Grodzisku stało się coś niepokojącego otrzymaliśmy od naszych czytelników. – Na skrzyżowaniu Szkolnej i Mloska jest pełno policji, rozstawiono specjalny namiot, podobno znaleziono zwłoki – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Informacje potwierdza policja. – Około godz. 5.30 otrzymaliśmy zgłoszenie o znalezieniu ciała mężczyzny, który najprawdopodobniej powiesił się na słupie. Do samobójstw dochodzi od czasu do czasu, nie mamy w tej chwili informacji, aby był to wynik przestępstwa kryminalnego. Czynności w tej sprawie będzie prowadziła prokuratura. Możemy potwierdzić, że był to mężczyzna z naszego terenu – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 8

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Znałem tego chłopaka. Bardzo przyzwoity Gość. Tragedia straszna dla Rodziny i wszystkich którzy go znali. Uszanujcie to i nie piszcie głupot. Stało się nieszczęście

Seba

Tusku to super gosc. Bije na glowe te oblesne Pisiory. Pisiory aut z PL !

Pablo

Kredytu nie splacil? Jaki prawdziwy powod...?

podkowianin

Ludzie! Tragedia się stała, człowiek sobie życie odebrał! Przestańcie bzdety wypisywać w komentarzach!

zepsucie

Rasa ludzka umrze na cywilizacje..

Łuki

A Tusku dalej nic nie pamięta.

Depresja

Miał depresję, ale przecież to nie choroba! Prawda Zusowcy!!!!!! I reszta bandy zajmując się polepszeniem warunków życia!!!

Gość

Szkoda Chłopa! Jak zobaczył ile Pisowcy przyznają sobie premi to nie wytrzymał !