°


Bolo Skoczylas

Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu na Gąsinie. Zabójstwo?

W piątek rano w jednym z mieszkań na terenie pruszkowskiego Gąsina odnaleziono zwłoki 61-letniego mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Informację o tym, że coś niepokojącego dzieje się na Gąsinie otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. Okazuje się, że może chodzić nawet o zabójstwo. – Potwierdzam, że około godz. 8.00 w mieszkaniu na Gąsinie znaleziono zwłoki 61-latka. Trwają czynności policyjne i prokuratorskie – mówi st. asp. Karolina Kańka w Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. – Na ten moment nie mogę powiedzieć nic więcej – ucina.

Czy to oznacza, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie? – Wszystko wyjaśni prokuratorskie śledztwo. W tej chwili nie mogę zdradzać takich informacji – dodaje st. asp. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 11

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Chodzi o Promyka ?

Gość

To na Robotniczej

Gość

To Królowej Jadwigi 33

Gościu

Gąsin.... tu często ludzie znikają

Gość

A gdzie ten Las ek na gąsienice ?

Gość

2 dni temu ok 22:30 przy łące koło lasku na Gąsinie 3-ch osobników ok 40 l. coś chyba odreagowywało rozpijając butelczynę.

Gasin3

Prawdopodobnie chodzi o ul. Królowej Jadwigi

Gasin3

Za co go zabili?

Gasin3

Jaki miał nr buta?

Gasin2

Jak miał na imię?

Gasin

Jaka ulica?