°


Anna Zwolińska

Zwłoki mężczyzny w stawie

Makabryczne odkrycie w miejscowości Umiastów (gmina Ożarów Mazowiecki). W stawie na terenie jednego z zakładów odnaleziono zwłoki mężczyzny.

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników. – W miejscowości Umiastów w stawie na terenie firmy w znaleziono ciało mężczyzny. Mogły tam leżeć kilka dni zamarznięte w lodzie. Znalazł je pracownik ochrony – czytamy w mailu nadesłanym na skrzynkę kontakt@wpr24.pl.

Informacje potwierdza policja. – Ciało zostało odnalezione w stawie przez pracownika ochrony. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy wyciągnęli je na brzeg. Na miejscu pracowała ekipa dochodzeniowo-śledcza. Będziemy ustalać tożsamość mężczyzny i to, czy mamy do czynienia z wypadkim czy z działaniem przestępczym – infromuje oficer dyżurny Komendy Stołecznej Policji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


REDAKCJA
kontakt@wpr24.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 0

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy - dodaj swój komentarz