28° Poniedziałek
18 Czerwca

Wt

Śr
Archiwum

Zwłoki przy drodze. Policja poszukuje świadków

14 października po godz. 22.00 przy trasie katowickiej na wysokości Żabiej Woli odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna zginął w trakcie jakiegoś zdarzenia, ale dokładnie nie wiedzą jakiego i kiedy do niego doszło. Dlatego poszukują świadków, w tym kierowcę jednego z aut.

Grodziscy policjanci poszukują świadków zdarzenia, w którym zginął 59-letni mężczyzna. – Poszukujemy osób, które mogły widzieć przebieg zdarzenia, a w szczególności kierowcy i pasażera samochodu, który w godzinach 19.30-21.00 zatrzymał się w okolicy przejścia dla pieszych – poinformowała asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Jak się dowiadujemy na pewno nie był to zgon z przyczyn naturalnych. Jednak postanowiliśmy dopytać o jakie zdarzenie chodzi, ale na tę chwilę policjanci nie wiedzą co dokładnie wydarzyło się w miejscu dramatycznego odkrycia. – Więcej informacji nie mamy. Poszukujemy świadków do zdarzenia, które nie jest określone... Każde zdarzenie bierzemy pod uwagę. Jest możliwe, że było to zdarzenie drogowe, ale trudno nam w tej chwili oceniać cokolwiek bez jakichkolwiek świadków. Nie są też znane marka i kolor pojazdu, który zatrzymał się we wcześniej wspomnianym miejscu. Pracujemy nad tą sprawą – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych. 

Osoby, które mogą pomóc rozwiązać tę sprawę proszone są o kontakt z grodziską komendą policji. 

Dane kontaktowe: 
Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim
ul. Bartniaka 19
tel.: 22 755 60 11
e-mail: komendant.grodzisk-maz@ksp.policja.gov.pl


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 2

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

Gość

Ciekawe czy jakieś śledztwo jest czy będzie prawdobodobnie potracił go samochód bo tak najłatwiej.A może to było zabójstwo a zwłoki wyrzucone przy drodze by upozorowac wypadek?

Głos

"14 października po godz. 22.00 przy trasie katowickiej na wysokości Żabiej Woli odnaleziono zwłoki mężczyzny. Policjanci podejrzewają, że mężczyzna zginął w trakcie jakiegoś zdarzenia"