°


Seweryn Dębiński

Zwłoki w mieszkaniu przy ul. Księcia Trojdena

W Pruszkowie w jednym z domów na ul. Księcia Trojdena doszło do tragicznego odkrycia. Policjanci ujawnili zwłoki mężczyzny.

O sprawie poinformował nas czytelnik Mateusz. – Coś się stało przy ul. Ksiecia Trojdena 3. Stał radiowóz, karetka i straż pożarna. Prawdopodobnie znaleziono zwłoki – czytamy w wiadomości wysłanej przez facebooka.

Niestety te tragiczne doniesienia potwierdziły się... – Około godziny 13.00 w mieszkaniu przy ul. Księcia Trojdena ujawniono ciało 60-letniego mężczyzny. Decyzją prokuratora zarządzona została sekcja zwłok – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.


Seweryn Dębiński
seweryn.debinski@wprmedia.pl

Podobne artykuły


baner

Komentarze | 3

captcha

Klikając "Dodaj komentarz", akceptujesz regulamin dodawania opinii.

sąsiad

Czy informatorzy WPR poinformowali o tym, że z mieszkania z którego zabrano zwłoki policja zamknęła koty, które należały do zmarłego. Zamknęła na pewna śmierć głodową. Zupełnie tak jak kilka lat temu zostały zamknięte koty po zmarłej (zwłoki tydzień leżały w domu) na ulicy Chopina 23...

Gośćkom

Wielka sensacja

Gość

Ach ci wszechwiedzący mieszkańcy Pruszkowa ;) Gdybym ja pod jakimś domem zobaczył policję, pogotowie i straż pożarną to pomyślałbym, że ktoś pilnie potrzebuje pomocy. A tutaj od razu jest mowa o zwłokach i okazuje się to prawdą. Nieźle ;) Szczególnie że tak jest zawsze jeśli chodzi o informatorów WPR ;)